Close
Giriş Bilgileriniz

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Blackstar HT-1R vs Vox VT20+

Gitar Dersi Video
    Durumu: AlperT çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

Standart Blackstar HT-1R vs Vox VT20+

Merhaba arkadaşlar yaptığım araştırmalar neticesinde şu iki amfiden birisini almaya karar verdim:

BlackstarAmpli / Efekt / Manyetik >> Elektro Gitar Amplileri >> Kombo Ampliler >> Blackstar HT1R Valve Reverb Kombo Ampli

Voxmydukkan.com :: Vox Valvetronix+ VT20+ :: Elektro Gitar Amfisi

Hangi amfi ve neden ?
    Satıcıya sormaya kalksam %85 ihtimalle blackstarı bana itelemeye bakar zaten yeni başlamışım pek anlamıyorum bu mevzulardan tamamen size güveniyorum.
    Kendinize iyi bakın arkadaşlar...
    Edit:Tarzım heavy,thrash ve biraz power metal olduğu için sert distortion tonlarına ihtiyacım var gitarım çift Humbucker manyetikli esp M-50
    Konu AlperT tarafından (30.09.12 Saat 02:56 PM ) değiştirilmiştir.
    Korku Yok

Gitar Dersi Video
    Durumu: nacro09 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 72
    21 Mesajına 25 beğeni yapıldı.

Blackstarın ödüllü olduğunu öğrendim aynı şekilde bende şu an blackstara kaydım biraz amfini aldığında beni de bilgilendirirsen sevinirim.
    Progressive Metal

Gitar Dersi Video
    Durumu: programci_84 çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 304
    268 Mesajına 412 beğeni yapıldı.

Sadece özellik olarak bakıldığında Vox daha cazip gibi. Noise Gate bile varmış üzerinde. Değişik ampli modelleri barındırıyormuş falan. Ama işte imkânınız varsa, gitarınızı da alıp gidip denemeniz her zaman için daha hayırlı.
    Gitarlar:
    Ibanez GRG170DXL(0.010-0.052 Drop B) - Shecter Hellraiser C-1 LH(0.013-0.062 Baritone/Drop A) - Schecter Blackjack SLS C-7 LH(0.010-0.056 7 tel Standard)
    Ampli & Kabin:
    5150 III 50W Head - HB G212 2x12 Celestion V30 Kabin
    Efekt - Pedal - Aksesuar:
    Line6 POD X3 - EHX Metal Muff - Max Grip Jazz III Picks - HESU Custom Cables - Gruv Gear Fret Wraps
    Shure SM57 - PreSonus AudioBox 22VSL - Creative Gigaworks T20 II - Samson SR850

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar