Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Neler oluyor beyler yahu.

Gitar Dersi Video
    Durumu: samokato16 çevrimdışı
    Yer: Tokat
    Beğendiği Mesajlar: 54
    71 Mesajına 78 beğeni yapıldı.

Question Neler oluyor beyler yahu.

Esrarengiz Ses Neyin Habercisi? - Askmen Türkiye - Mynet Şu haberdeki videoyu gördüm siz de bi bakın bi beyin fırtınası yapalım anlam veremedim bu olanlara.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Darth Vader çevrimdışı
    Yer: Antalya
    Beğendiği Mesajlar: 5
    2 Mesajına 2 beğeni yapıldı.

israfil suru akort ediyor

Gitar Dersi Video

hahah yaklaşımını sevdim ama dalga geçme bu daha farklı bi durum hani ne bileyim diğer evrenlerden canlılar felan bunların varlığına inanan biriyim ben uzaylı demiyorum çünkü biz de uzaylıyız bence artık bazı şeylerin zamanı geldi yau

Gitar Dersi Video
    Durumu: mertgrkm çevrimdışı
    Yer: Türkiye'nin içinden, Ege'nin İ(ZMİR)ncisinden..
    Beğendiği Mesajlar: 318
    259 Mesajına 346 beğeni yapıldı.

haarp teknolojisini araştırabilirsin bu konuyla ilgili
    Mert-Görkem
    İzmir-20

Gitar Dersi Video

Bu olayı gördüm gerçekten "insan" aklına yatkın en mümkün ihtimal haarp. ama yine de insanın kanını donduruyor yani çok derin düşüncelere dalıyorum açıkcası. bu haarp teknolojisi hayata geçirildiğinde olabilecekler çok ürkütücü. sonuçta hepimiz aynı dünyada yaşıyoruz.

Gitar Dersi Video

teknoloji zaten işliyor şu an amerika 1993 yılında kurdu alaskadaki tesisleri, bu teknolojinin asıl çıkış noktası Nikola Tesla , ilk tesisi rusya kuruyor ve denemelere başlıyorlar, şu an çin, rusya ve amerika bu teknolojiyi kullanıyor ayrıca norveçte bir tesis daha vardı sanırım.. artık test sürelerini çoktan aştılar teknolojiyi resmen kullanıyorlar.. düşük radyo frekanslarıyla iyonosferi ısıtıp istedikleri noktaya istediklerini yapabiliyorlar.. her varlığın yaydığı bir frekans vardır, bulutlar, ağaçlar, insan beyni vs. vs. örnek olarak senin beyninin yaydığı frekansı aynen sana yönlendirdiğinde istediği gibi seni kontrol edebilir.. yine çok küçük bir örnek vereceğim bu konuyla ilgili, f-16 larda amerikan uçaklarına saldırmamasını ve uzaktan istedikleri zaman kapatabilmelerini sağlayan şifreli bir çipi vardır.. Türk asker mühendisler bunu çözdüler.. daha sonra 6 ay içinde 3 mühendis belli aralıklarla intihar etti.. neden ?
    ayrıca yine Japonya depremi ile ilgili, Japonya nın deprem ile yıkılması imkansız mümkün değil.. Japonya dünyadaki levhaların sık sık kaymalarının olduğu bir ada.. Sürekli deprem olduğu için tsunami yaratacak kadar şiddetli bir deprem olması mümkün değil.. ayrıca tsunaminin çıkış noktası yine o adada oluşan deprem değil, suyun altında başka bir şey tetikliyor onu.. Sen bu levhaların frekansını aynen yansıttığın zaman ne olur ? o enerji yoğunluğunu bir tahmin et.. öyle bir frekans gönderildiği zaman normal olması gereken hareketlerden çok daha fazlası olur ve sonuçta bu denizde büyük bir etki yaratır.. Tsunami felaketleri son 20 yıl içinde neden bu kadar arttı ? neredeyse her sene farklı bir ülkede tsunami oluyor.. benim hatırladığım ilk örnek Tayland dı.. daha sonra başka ülkelerde yaşadı bu durumu.. düşünmek lazım bunların hepsini.. Vandaki deprem mesela, uzmanlar 100 yıllık tarihinde böyle bir fay hattı yok diyorlar, zaten o depremin fay hattı yok, belirsiz bir yerden patlıyor..
    Konu mertgrkm tarafından (25.09.12 Saat 11:48 PM ) değiştirilmiştir.
    Mert-Görkem
    İzmir-20

7. mertgrkm adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Heartbreaker* (29.10.12)

Gitar Dersi Video

kesinlikle bunlar zaten her zaman bir şekilde sansürlenip örfbas edildi. Fakat düşünüldüğünde gerçekten akılalmaz bir olay. bu dünyaya hakim olmak demek. Bakalım daha neler göreceğiz.. Çok tehlikeli..

Gitar Dersi Video
    Durumu: onurates2703 çevrimdışı
    Yer: Balıkesir
    Beğendiği Mesajlar: 84
    22 Mesajına 26 beğeni yapıldı.

başka yerde duyulmuş olmasa birisi bilgisayarda oluşturup ses sisteminde son ses çalmış diyecem ama ses çok derinden geliyor sanki belirli bi kaynağı falanda yok gibi geldi bana
    bir ihtimal daha buldum araştırırken izleyin
    ESP LTD KH-202 + EMG 81-85
    Samson SR850
    MusicWebTR

Gitar Dersi Video

şubat ayında newyorktan yüklenmiş bir video var youtube da seslerin tıpatıp aynısı çıkıyor..
    Mert-Görkem
    İzmir-20

Gitar Dersi Video

sizce haarp mı? Yani öyle bir teknolojiden herşey beklenir açıkçası ve gerçekten artık diğer evrenlerin dünya ile bağlantı kurma vakti de gelmiş olabilir.. evrenler arası savaş Kuran'da da geçen birşeymiş duyduğuma göre...

Sayfa 1/2 12 SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar