Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Amfi tavsiyesi bütçe 400TL

Gitar Dersi Video
    Durumu: Beratheon çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Amfi tavsiyesi bütçe 400TL

Merhabalar ben amfi almak istiyorum fakat aşırı derecede kararsızım.Öncelikle gitara yeni başladığımı belirteyim.Gitarım Epiphone Les Paul Studio.Elimdeki gitarla uyumlu bir amfi almak istiyorum.Amfiyi 2. elde alabilirim ona göre fiyatta belirtebilirsiniz.Genelde rock müzik dinliyorum ve çalmak istiyorum.Ağırlıklı olarak R+ , GNR-Slash , Iron Maiden , AC/DC , Metallica dinliyorum.
    Mini amfiler ilgimi çekti ve biraz araştırdım Vox Mini 3'ü bayağı met etmişler.Önerilerinize açığım.

Gitar Dersi Video
    Durumu: sefil muzisyen çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 41
    69 Mesajına 101 beğeni yapıldı.

ikinci elini bulabilirsen laney cub 8 al.
    #direngeziparkı

Gitar Dersi Video
    Durumu: darkgitar88 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 9
    38 Mesajına 42 beğeni yapıldı.

Müzik tarzına bakılırsa roland 15xl modeli senin işini görür. Ayrıca ikinci elini düşünürsen rolandın daha üst model çok güzel amfileri var. Vox hakkında pek bilgim yok ama çok satılan amfi almanda fayda var çünkü kendini geliştirdikçe farklı tonlar isteyeceksin o zaman da elindeki amfiyi çıkarıp başka bi amfi almaya kalkacaksın. Bu sebepten ilk etapta amfiye ikinci el bakmanda ve roland, marshall, line 6, fender gibi markalara yönelmende fayda var.

Gitar Dersi Video
    Durumu: BassBerke çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 17
    7 Mesajına 7 beğeni yapıldı.

Bence bir fender frontman 25R alabilirsin. Sendeki gitarla fender frontman25R nin kombinasyonunun videosu youtube ta var. Bende bir Epiphone Les Paul Studio alacağım. Nasıl bir gitar sendeki?

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar