Close
Giriş Bilgileriniz

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Ve işte burdayım :)

Gitar Dersi Video
    Durumu: B'Ozan çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Ve işte burdayım :)

Merhabalar, aranızda yetişmek üzere gönderilmiş çaylak gibi ama çok iyi hissediyorum çünkü uzunca zaman önce gitar öğrenme isteğim vardı ve bunu gerçekleştirmek için üniversiteyi bekledim.
    Çok değil, 4 hafta kadar önce arkadaşımdan edindiğim gitar ile parmaklarımın ilk kararlı buluşmasıydı, bunu hiç bir zaman unutamıcam kulak beceren berbat sesler çıkarmama rağmen parmaklarımın gitar tellerinde kaybolmasını.. :\ Minnet
    Hayallerimin bu bölümünde bana yardımcı olan ve olmaya devam eden Selim abime, bu uzun yoldaki kararlılığımdan asla dönmeyeceğime söz veriyorum. Bir videoda İyi bir gitarist olmak için 25 sene gerekir diye bir alıntı yapmıştı ve kendisinin daha 8 senesi olduğunu söylemişti Tanrım, uzun yolculuklara bayılırım..
    çok teşekkür ederim, daha sık rahatsız etmek için buralarda geziniyor olucam. Bana katlanın..

Gitar Dersi Video
    Durumu: DR.OGBA11 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 16
    2 Mesajına 2 beğeni yapıldı.

Hoşgeldin aramıza abi. Evet yolumuz uzun ve yorucu ama en sonunda buna değecek emin ol Şimdiden müzik hayatında başarılar..
    Gibson SG Standard Alpine White, Epiphone G400 Worn Brown, LAG Tramontane T-66 DCE, Marshall DSL 40 Combo, Ibanez TS9, Line 6 Pod Studio UX2, Shure PG57, Jim Dunlop Tortex

Gitar Dersi Video
    Durumu: Laxpai çevrimdışı
    Yer: İzmir / Bergama
    Beğendiği Mesajlar: 2
    7 Mesajına 7 beğeni yapıldı.

Hoşgeldin.. 0'dan mı başlıyorsun ?
    Fatih - 18 - İzmir/Bergama

Gitar Dersi Video
    Durumu: Uğur:) çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 137
    103 Mesajına 126 beğeni yapıldı.

dostum uzun yolculukları sevdiğine göre ve benimde anladığıma göre sabırlı birisin
    Hakkında hayırlısı o zaman
    bol bol müzikli gunler
    İnsanların hayatına, faaliyetine egemen olan kuvvet, yaratma icat yeteneğidir
    M.KEMAL ATATÜRK
    [◕.◕]
    /)__)
    -"--"-

Gitar Dersi Video
    Durumu: B'Ozan çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Evet 0'dan başlıyorum. Tam olarak çalmaya ara dönemde başladım diyebilirim. Bakın size neler yapabildiğimi anlatayım kısa.
    Öncelikle işe bir defter almakla başladım hatta 2. defteride almayı planlıyorum çünkü notlar epeyce çoğalmaya devam ediyor İlk egzersizlere ilk başladığım günleri hatırlıyorum parmaklarım tellere güçlükle ulaşabiliyordu şimdi hiç fena değilim. Notaları ve nota değerlerini kaptım sayılır hatta notalardan oluşan ilk parçamıda çalmış oldum. Akorlar akorlarda sanırım tek güçlük çektiğim geçişler. Mesela sol majordan re majora olan geçiş beni zorluyor. Ve geldiğim durak 2.egzersizler. fena değil daha zor olmalarına rağmen gitar tellerine daha ısınmış parmaklarım iyi başladı 2. egzersizlere.
    Bu işin kolay olmayacağını en başından biliyordum, kimse için kolay geçmemiştir. O nedenle hızlı ilerlemek değil anlayarak yavaş öğrenmeyi tercih ediyorum. Geldiğim noktaya ulaştığımda tekrar başa dönüyorum, 'oldum' diyinceye kadar bir sonraki durağa geçmiyorum Büyük kararlılıkla ve hocamın öğütleriyle devam ediyorum.
    Size neler yapabildiğimi video yoluylada göstericem yakın zamanda derecelendirmeyi siz yapın

Gitar Dersi Video
    Durumu: Laxpai çevrimdışı
    Yer: İzmir / Bergama
    Beğendiği Mesajlar: 2
    7 Mesajına 7 beğeni yapıldı.

Bende uzun süre ara vermek zorunda kalmıştım. Sonra bir baktım ki çoğu şeyi unutmuşum. en iyisi 0 dan başlamak dedim hem daha iyi pekiştirmiş olurum.

7. Laxpai adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Bu$€X (08.02.15)

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar