Close
Giriş Bilgileriniz

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Yorumlarınızı alıyım xD

Gitar Dersi Video
    Durumu: Xn@rk! çevrimdışı
    Yer: Konya
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Yorumlarınızı alıyım xD

Arkadaşlar ben elektro gitarımı aldım Yeni Model Cort x2 amfiside İbanez 10g amfiye bişey demiyicem pek iyi değil elektro almadan önce bayağı araştırdım ne iyi ne kötü al dediler orta seviye iyidir dediler bende Cort x2 aldım sizce iyi ettim mi ? daha doğrusu orta seviye bir gitar mı aslında sevdim öncelerde pek sevmiyordum ama gitar hocamın delice bir solosuyla gitarın güzel olduğunu fark ettim o zamanlar kafam çalışmıyordu saçmalık işte xD artık çoğu gitarın güzel olduğunu fark ettim tabi çalmayı bilirsen profesyonel gitarlarla kıyaslamayın xD Yeni moedel Cort x2 dedim çünkü eskisinin sapındaki x yazısı kırmızıydı bk sında bununki beyaz ve eskisinin sapının ucu düzdü bununki sivrileştirmişler daha karizmatik yırtıcı olmuş xD yorumlarınızı alıyım ??? xD

Yasaklı
    Durumu: cenkh çevrimdışı
    Yer: İstanbul / Kemerburgaz
    Beğendiği Mesajlar: 82
    23 Mesajına 29 beğeni yapıldı.

Bende yeni elektro gitara başlıcam. Araştırdığıma göre güzel bir gitar almısın. kulaklarının orası şekil baksana bende bu gitardan aldım dandikmi dandik ama ilk baş dökmelik için. Belki zor çalınır belkide sesi güzel değildiir ama yıkılmadım ayaktayım dicem herzaman. Her neyse gitarın güzel güle güle kullan

İştersen bak, benim gitarımda bu:http://urun.gittigidiyor.com/ELEKTRO...QQidZZ23893287

Gitar Dersi Video

Hiç durmadım markasını onun için bir yorum yapamıyıcam saolasın yanlız o sitede piyasa satış fiyatı 625 bizde sadece 159 yazıyo yuh yani yalanında bu kadarı

Gitar Dersi Video

Abi koptum yha elektro gitar alıyon yanında kütahya türküleri ve zeybekler adında bir albüm hediye ediyolar insan bari rock müzik felan hediye eder ya xD
    Konu NuRR tarafından (28.01.10 Saat 04:02 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: yha

Yasaklı
    Durumu: cenkh çevrimdışı
    Yer: İstanbul / Kemerburgaz
    Beğendiği Mesajlar: 82
    23 Mesajına 29 beğeni yapıldı.

Evet markası duyulmmamış bişey. İlk göz nuru olarak koruyacam ama yeni bir öğrenci ne kkadar koruyabilirki Herneyse 625 tl yalanı harrbiden süper bunu okuduğumda zaten almaktan bile ilk baş vazgeçmiştim. O şarkı cd'si hediye kampanyasıda tek gitar için değil Toplam 3 ürün alana ondan veriyorlar

Gitar Dersi Video

Haha yinede iyimiş xD

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar