PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ibanez GRX 40 Tanıtımı

ZeYN
09.06.10, 12:05 AM
Ibanez GRX 40 Tanıtımı

12405992

cenqızem
09.06.10, 12:17 AM
gitar gzl ama paylasm kötü olmazki böle.d

aykutky90
09.06.10, 12:33 AM
saf bu kız ya koycak video bulamamiş. ne alaka kardeşim gitarın modeli düşük diye tanıtımı yapılmasın mı ? belki gitara başlamak isteyip bu gitarı merak edenler var. herkes fenderle mi başlıyor gitara. hem arkadaş üşenmiyor tek tek tanıtım videolarını arşivliyor siteye. ne kadar gereksiz bir yorum.:@

cenqızem
09.06.10, 12:39 AM
zevkler renkler tartısılmaz herkezin tercihi kendinedir gerekliyi gereksizi kendine sakla ben beyenmedim.

aykutky90
09.06.10, 12:52 AM
zevkler renkler tartısılmaz herkezin tercihi kendinedir gerekliyi gereksizi kendine sakla ben beyenmedim.

"saf bu kız ya koycak video bulamamiş." ne dediğinin farkında değilsin sonra da beğenirim beğenmem muhabbeti yapıyorsun. bu yorumun o dediğinle bir alakası yok. arkadaşlar ben bu gitarı beğendim/beğenmedim dersin, videoyu koyana laf atıp aşağılamaya çalışmazsın. daha da uzamasın bu muhabbet burada kesiyorum.

Judas
09.06.10, 01:05 AM
Zaten bence en çok böyle ucuz gitarların tanıtımı konulmalı. Çünkü zaten gitara binlerce lira veren birisi gitarın iyi olup olmadığını eksisini artısını bilir. Başlangıç seviyesindeki arkadaşlar böyle videolardan daha çok faydalanıyor.

aykutky90
09.06.10, 01:12 AM
Zaten bence en çok böyle ucuz gitarların tanıtımı konulmalı. Çünkü zaten gitara binlerce lira veren birisi gitarın iyi olup olmadığını eksisini artısını bilir. Başlangıç seviyesindeki arkadaşlar böyle videolardan daha çok faydalanıyor.
kesinlikle katılıyorum gidip 3.000$ lık gitar bakan biri zaten o gitarın herşeyini araştırmış öğrenmiştir.

GitarTeknikleri
10.06.10, 01:03 AM
Arkadaşlar öncelikle herkes herkese saygı duymalı.
Beğenmeyen beğenmez kimseye zorla beğendiremeyiz.
Ama buraya benim sitemin videolarını ekleyen kişilerle daha saygılı konuşulması gerektiğini hatırlatırım.
Eğer daha iyisini yaparım diyen varsa buyursun gelsin kameram ve ben onu bekliyorum.

Başlangıç seviyesi gitarları yakın zamanda başlangıç seviyesi amfilerle farklı pedal kombinasyonları ile çekip sizlere tanıtacağım.

Pahalı gitarları tanıtmamız her türlü bütçedeki insanlara klavuzluk etme düşüncesinden ve hiç bu gitarları eline alıp çalma fırsatı bulmamış arkadaşlara yardımcı olma isteği ile yapılmıştır.

Emrah Almış

ZeYN
10.06.10, 10:14 AM
Arkadaşın kuyruk acısı mı var desem ne desem, nereye saldıracağını bilemedi :) Ciddiye alınacak bi yorum değil yani :)

muslumcu
15.06.11, 01:53 AM
Teşekkür ederim, videouyu izledim. Birkaç bilen arkadaşında onayını alıp sanırım bu gitarı alacağım.

semmih96
06.02.13, 06:59 PM
Bu gitar bende de var şuanda. Distortion a aldığımda alt telde ses çok titriyor. Bir de dip gürültüsü çok fazla oluyor sesi biraz açtığımda. Elimi tellere ya da gitarın üstünde ki elektriği vücuda iletebilecek herhangi bir yere dokunuyorum biraz azalıyor ama kaybolmuyor bu yönden çok sıkıntılıyım.

mevtcovers
06.02.13, 08:07 PM
Bu gitar bende de var şuanda. Distortion a aldığımda alt telde ses çok titriyor. Bir de dip gürültüsü çok fazla oluyor sesi biraz açtığımda. Elimi tellere ya da gitarın üstünde ki elektriği vücuda iletebilecek herhangi bir yere dokunuyorum biraz azalıyor ama kaybolmuyor bu yönden çok sıkıntılıyım.

Bendede aynı gitar var aynı sorunları yaşıyordum ; Geçen hafta G1nx processor aldım dip falan kalmadı :) :)