Close
Giriş Bilgileriniz

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Mike Portnoy Dream Theater dan ayrıldı.

Gitar Dersi Video
    Durumu: dehset_fatih çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Karanlık Sokaklar
    Beğendiği Mesajlar: 24
    98 Mesajına 131 beğeni yapıldı.

Arrow Mike Portnoy Dream Theater dan ayrıldı.

Bir devir kapandı.

MIKE PORTNOY, kurucularından olduğu ve çeyrek asırdır birlikte müzik yaptığı DREAM THEATER’dan bugün itibariyle ayrıldığını açıkladı.

PORTNOY açıklamasında DREAM THEATER’ın albüm yazımı/kayıt/turne şeklinde devam eden ve hiç durmayan döngüsünün artık kendisini çok yorduğunu, grup elemanlarına biraz ara vermeleri konusunda teklif yaptığını ancak diğer elemanların bunu kabul etmediğini söylemiş. “Onların önünü tıkamak istemediğim için ben de kendimi feda ediyorum” diyen PORTNOY, bunun yanında son zamanlarda birlikte turladığı HAIL!, TRANSATLANTIC ve AVENGED SEVENFOLD gruplarında, DREAM THEATER’a oranla daha çok eğlendiğini ve grup içi ilişkiler bakımından da kendini DREAM THEATER’a oranla daha rahat hissettiğini söylemiş.

DREAM THEATER ise yaptığı açıklamada PORTNOY’a teşekkür ettiklerini, grup olarak hiç hız kesmeden yola devam edeceklerini ve Ocak 2011′de yeni albüm kaydına başlayacaklarını açıklamış. Yeni DREAM THEATER davulcusunun kim olacağı konusunda ise doğal olarak henüz bir bilgi yok.

Kendisi sevdiğim bir bateristtir.Ayrılsada onu artık Avenged Sevenfold da dinlemeye devam edicem.

Cort Evl-K6 WP
    İbanez TBX65r
    Boss GT-8--!!

Gitar Dersi Video
    Durumu: Death çevrimdışı
    Yer: İstanbul-Küçükçekmece
    Beğendiği Mesajlar: 22
    93 Mesajına 139 beğeni yapıldı.

madem cok yorulmuş a7x e neden geçiyor anlamadım ki.. dinlensin o zaman.. portnoy grubu iyice heavy ye döndürmüştü.. bkz.black clouds and silver linings...

gitmesi dt açısından daha iyi olacak daha saglam albüm bekliyorum ben..tabi benide çok üzdü gitmesi,yapılmaması gereken bi hareketti, yaptı.. dt önüne bakacak bakalım yeni baterist kim olacak..onu büyük bir yük bekliyor..
    Özgün

Ekipman;

LTD JH-200
    Roland Cube 20x
    Crybaby 535q Wah
    Yamaha PSR-E413 Klavye
    Ashton SL29CEQ Elektro Akustik

Videolarım;
    http://www.youtube.com/user/OzquNnN

Gitar Dersi Video
    Durumu: dehset_fatih çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Karanlık Sokaklar
    Beğendiği Mesajlar: 24
    98 Mesajına 131 beğeni yapıldı.

Valla bu kadar iyi bir baterist gelirmi ? Bilmiyorum... Geçici olarak Dave Lombardo,Chris Adler...vs veya bunun gibi iyi bir bateriste teklif götürürler albüm kayıtları için ama kalıcı olarak böyle bi baterist bulabilirlermi ? Sanmıyorum.

Dream Theater çok sağlam bir gruptu ama demekki kasıntılar biraz Adam kurucusu olduğu gruptan ayrılmazdı yoksa var bir iş

Cort Evl-K6 WP
    İbanez TBX65r
    Boss GT-8--!!

Gitar Dersi Video
    Durumu: Unknown58 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 50
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

Slayer'dan dave lombardo kovuldu artık oraya geçer.

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

fatih, petrucci forever
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar