Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: rockson marka hakkında yardım

Gitar Dersi Video
    Durumu: gecelerinyargıcı çevrimdışı
    Yer: Muğla
    Beğendiği Mesajlar: 0
    4 Mesajına 12 beğeni yapıldı.

Standart rockson marka hakkında yardım

Arkadaşlar size bi sorum olacak müzik evinde rockson marka bi elektro gitar var markasını unuttuğum için yazamıyorum ama üzerinde h s h manyetikleri bulunan floyd rose bulunan akort kaçmaması için kilit sistemi olan bi gitar mağaza sahibi 1 veya 1.5 yıldır elinde olduğu için çok ucuza satabileceğini söledi ama kesin alma planım olmadığı için fiyat vermedi ben bu işte yeniyim beni idare edermi elime aldım güzel bişi tabikide ama ben pek anlamıyorum biraz kurcaladım ama sanki sorun yok gibi duruyodu ama bilemiyorum tabikide sorun varsada herhalde bulamam ben ama öle cızırtı falan duymadım sesi iyi çıkıyodu sizlerinde önerilerinizi bekliyorum. eğer kullananlar varsa avantajları veya dezavantajları neler acaba şimdiden teşekkürler.
    Konu gecelerinyargıcı tarafından (20.04.09 Saat 11:36 PM ) değiştirilmiştir.
    İSMAİL ÇENGEL
    MUĞLA(Yatağan)___21

Gitar Dersi Video
    Durumu: venomdevil çevrimdışı
    Yer: istanbul-Kartal
    Beğendiği Mesajlar: 20
    35 Mesajına 44 beğeni yapıldı.

ben strat gövdeli bi rockson modeli kullanıyorum hiçbir şikayetim yok he belki kötü malzeme yada ses diyecektir usta insanlar ama ben hiç şikayetçi değilim başlangıç için idealdir hem para hem kullanım bakımından...sende böyle yap sen ol önemli olanda bu sana iyiyse klavyesi,sesi,tonu vs. al kullan direk yani bunu söyleyebilirim...günde 1-2 saat çalışmama rağmen sadece 1 teli koptu 7-8 aydır bende gitar yani... bence hayırlısı olsun sana şimdiden
    MELIH-22-istanbul(kartal)

Gitar Dersi Video

saol melih arkadaşım yorum için ben zaten böle giderse gitar alamıcam herhalde hem para problem hemde kararsızım bakalım en sonunda ne olacak belki başka yorumlarda gelir bekleyeyim biraz
    İSMAİL ÇENGEL
    MUĞLA(Yatağan)___21

Gitar Dersi Video
    Durumu: ozanika çevrimdışı
    7 Mesajına 9 beğeni yapıldı.

Forumlardaki rockson kullananların yorumlarına göre rockson başlangıç için çok iyi diyorlar. Ben denemedim bir fikrim yok kalitesi konusunda ama çakma modelleri (özellikle JEM) bence görüntü olarak çok hoş. Ama sesi ve kalitesi tabi ki görüntüden daha önemli.
    Ozan KILIÇ

14

Kimya Öğretmeni
    Durumu: Burhan çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 656
    288 Mesajına 708 beğeni yapıldı.

Pek övgü aldığını görmedim Rockson ların. Ama denemeden bilemezsin. Eğer mümkünse dene hoşuna giderse alırsın...

Gitar Dersi Video
    Durumu: venomdevil çevrimdışı
    Yer: istanbul-Kartal
    Beğendiği Mesajlar: 20
    35 Mesajına 44 beğeni yapıldı.

ismail rica ederim yani benim ne rockson ın kurucusu babam nede bi yakınım yani rantım kesinlikle yok diyebilirim ama benim gitarım iyi hee alırsın sonradan bissürü sorun da çıkarabilir sonradan bana iltifat etme yani ama işte diyorumya şans işi biraz bu işler grg170-endonezya alıpta kaç kez sorun yaşayan arkadaşım oldu... senin dediğin gibiydim bende ilkten o yüzden ha aldım ha alacam derken(ki paramda var yani) bigün sıkıldım gidip aldım paramın az olduğu zaman öyle kafama dank etti dediğim şudur hemen al başla hemen her geçen gün zorlaşır bu iş hallet hemen yani... sana uygunsa al dediğim gibi hangi marka,model olursa olsun dinle,ellerini oynat rahatmı klavye bak ne bileyim(bu dediklerim elektro bilen birisi olmadığında son çare yapılır,bilen birileri varsa etrafında onla git en iyisi)...
    MELIH-22-istanbul(kartal)

Kimya Öğretmeni
    Durumu: Burhan çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 656
    288 Mesajına 708 beğeni yapıldı.

Eğer imkan varsa, gitar alırken kesinlikle denemek gerekiyor...

Gitar Dersi Video

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar
    İSMAİL ÇENGEL
    MUĞLA(Yatağan)___21

Gitar Dersi Video
    Durumu: <GuİtArCı_MeN> çevrimdışı
    Yer: Bursa
    Beğendiği Mesajlar: 6
    9 Mesajına 9 beğeni yapıldı.

rocksonlar pek fazla övüldüğünü ne duydum ne gördüm ama denemeden bilinamez biraz dene hoşuna gidirse alırsın (alıntı: burhan)
    Hafız

Gitar Dersi Video
    Durumu: XxXHDyXxX çevrimdışı
    Yer: konya
    Beğendiği Mesajlar: 3
    15 Mesajına 34 beğeni yapıldı.

ilk gitar icin iyi aslında calısırsın ama ilerde yeterli olmaz o kdr harika denilcek sekilde degil ama belli bir seviyeye götürür

Sayfa 1/2 12 SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar