Close
Giriş Bilgileriniz

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: uzman tavsiyeleri lütfen

Yasaklı
    Durumu: sowhat çevrimdışı
    Yer: manisa
    Beğendiği Mesajlar: 28
    55 Mesajına 178 beğeni yapıldı.

Question uzman tavsiyeleri lütfen

arkadaşlar ibanez rg370dxl sahibiyim.elimde ibanez tbx15r vardı sattım şuan itibariyle para biriktiriyorum hedefim 800TL civarı.sizce sıkı ve sert tonlar yakalayabilceğim yada örneğin megadeth, metallica soundlarını ucundanda olsa yakalayabilceğim amfi tavsiyelerinizi bekliyorum lütfen.şimdiden teşekkürler.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Kayhan KILIÇ çevrimdışı
    Yer: İstanbul-Kadıköy
    Beğendiği Mesajlar: 267
    122 Mesajına 236 beğeni yapıldı.

amfi alacak bütçen ne kadar ?

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

800 TL ye marshall ın lambalı amfilerinden alabilirsin ama tüm parayı amfiye basacaksan tabi...
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

Gitar Dersi Video
    Durumu: Darklive çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 7
    7 Mesajına 8 beğeni yapıldı.

Valla bendede rg370 var behringer um300(dist) le kullanıyorum. stag bi amfi var 20 walt. Şimdilerde arkadaşımın elektro harmonx metal muf orgin ini kullanıyorum bide zakk wah var tatdından geçilmiyo. tabi ben metallica yada megadeth tonlarını yakalamaktan vaz geçtim. elimdekilerle istediğim gibi bişeyler çıkarıyorum. saten anfiyi açamadım için daha iyi bi anfi bana yaramıyo.
    İbanez RG 370 DX
    Behringer UM300 Ultra Metal Distortion
    Jim Dunlop Cry Baby ZW-45 (Zakk Wylde)
    Stagg 20 GA DR Amfi

Yasaklı

kayhan arkadsım 800 tl yazmıstım ama. marshall ın lambalı serisini yazarmısın bu fiyata dostum

Gitar Dersi Video
    Durumu: TESTAMEN çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 12
    5 Mesajına 6 beğeni yapıldı.

---randall---

Yasaklı

teşekkur ederim dostum gayet kısa ve net olmuş nedeninde acıklasaydın olurdu tabi ama yinede sağol

Gitar Dersi Video
    Durumu: turkordu çevrimdışı
    Yer: Ordu/Samsun
    Beğendiği Mesajlar: 0
    4 Mesajına 4 beğeni yapıldı.

Yurtdisinda tanidigin varsa Bugera alabilirsin. Cok saglam bir amfi. Ben Almanya'dan getirttim kuzenime Bugera 333 Head 399 Euro ya aldik tam ! Sanirim musicstore.de de hala fiyat ayni. Internette kabinden dagitma bir kac tane hoparlor satiyordu elemanin birtanesi. 100 Lirada hoparlore verdim. Turkiye sartlarinda 1800 liraya sahip olunamayacak bir amfi ve kabin kombinasyonu kurdum kendimce. Imkanin varsa boyle birsey dusun. Aynisi demiyorum ama benzeri =))

Gitar Dersi Video
    Durumu: Nirde çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 68
    39 Mesajına 77 beğeni yapıldı.

Uzman falan değilim ama roland cube 30x in tonlarını duydum.550 falandı fiyatı.Gerçekten inanılmaz bir amfi.Denemelisin en azından.

Yasaklı

yurtdışı olayı aklımda ama işte tanıdık yok oralarda siteden yapsam acaba alışveriş sağlıklı olurmu ki?

Alıntı turkordu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurtdisinda tanidigin varsa Bugera alabilirsin. Cok saglam bir amfi. Ben Almanya'dan getirttim kuzenime Bugera 333 Head 399 Euro ya aldik tam ! Sanirim musicstore.de de hala fiyat ayni. Internette kabinden dagitma bir kac tane hoparlor satiyordu elemanin birtanesi. 100 Lirada hoparlore verdim. Turkiye sartlarinda 1800 liraya sahip olunamayacak bir amfi ve kabin kombinasyonu kurdum kendimce. Imkanin varsa boyle birsey dusun. Aynisi demiyorum ama benzeri =))

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar