Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Marshall MG30FX - İbanez TBX30R

Yasaklı
    Durumu: Wonderful1907 çevrimdışı
    Yer: İstanßLu£
    Beğendiği Mesajlar: 36
    9 Mesajına 19 beğeni yapıldı.

Standart Marshall MG30FX - İbanez TBX30R

Arkadaşlar bugün LTD MH-50 Elektro Gitarımı aldım ve amfi alacağım fakat aklımda bir soru var acaba başlıkta belirttiğim marshall'ın mı amfisi iyi yoksa ibanezin mi ? lütfen bi el atalım.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Kayhan KILIÇ çevrimdışı
    Yer: İstanbul-Kadıköy
    Beğendiği Mesajlar: 267
    122 Mesajına 236 beğeni yapıldı.

KESİNLİKLE ibanez marka amfi alma vasat ötesi berbat amfileri vardır marshall alabilirsin

Gitar Dersi Video
    Durumu: Utku Orhan çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 9
    15 Mesajına 47 beğeni yapıldı.

Alıntı Kayhan KILIÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KESİNLİKLE ibanez marka amfi alma vasat ötesi berbat amfileri vardır marshall alabilirsin
    bence o kadar önyargılı olmamak lazım...Ltd mh-50 aldığına göre metal çalıcaksın???Sana şöyle birşey söyleyeyim mg30 a verceğin paraya ibanez valbee öneririm lambalı amfin olur hiç değilse üstüne kalan parayla da bi mt-2 alırsın artık

Yasaklı

Alıntı Gollum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence o kadar önyargılı olmamak lazım...Ltd mh-50 aldığına göre metal çalıcaksın???Sana şöyle birşey söyleyeyim mg30 a verceğin paraya ibanez valbee öneririm lambalı amfin olur hiç değilse üstüne kalan parayla da bi mt-2 alırsın artık
    evet Metal çalacağım...O yüzden 500 bütçesini fazla geçmeyecek şekilde başka amfi önerebilirsin...

Gitar Dersi Video
    Durumu: Alexi_Laiho çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 405
    576 Mesajına 981 beğeni yapıldı.

marshall tabiki metali onlada yaparsin yanina bi mt 2 aynen güzel ton alirsin

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

ikisinide kullandım...ibanez modeli beş para etmez..marshall ise clean tonları bi kere mükemmel onu söyleyim..drive tonu ise klasik mg serisinin tonlarını veriyor güzel ama amfi üzerindeki drive pek tatmin edici değil..ama başlangıç seviyesindeki birini tatmin eder orası ayrı..ama ilerde bi analog pedal alarak drive ı pedaldan verebilirsin o zaman amfi felaket bi güzellik kazanıyor..ben ds-2 pedal ile bile sert metal tonları yakalamıştım...tercihim mg30fx ten yanadır...
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

7. quentin adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

ferhatdkm (03.10.10)

Gitar Dersi Video

şöyle bi durum var 500 tl ne göre mg 30 alırsan mt-2 almaya paran kalmıyacak ama ben şahsen ibz 10g overdrive ıyla metal çalıyorum yani İbanez'in amfilerinin tonları sert oradan yola çıkarak deneyip alman daha mantıklı olur tbx30r alıp üstündeki dist'i de kullanabilirsin ama belki tam isteklerini karşılamaz bi mt-2 yada 2. el metal muff falan bulursan süper olur..

Yasaklı

abiler şöyle düşündüm ev ortamına göre İbanez TBX15R veya Line 6 'nın 15 wattlığını alayim diyorum yanına da bir de Ds-2 Dist. pedalı. Ne dersiniz ?

Gitar Dersi Video

ben sana ilk olarak tbx15 r önercektim ama başlıkta 30r yazıyor diye birşey demedim sadece ev ortamını düşünüyorsan 15w bile fazla ama 10w lara hiç bulaşma derim.15 iyidir artar bile metal için ds-2 yetmez boostlaman lazım.Direk mt-2 al yada daha iyi birşey istiyorsan metal muff al derim..

Gitar Dersi Video
    Durumu: Alexi_Laiho çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 405
    576 Mesajına 981 beğeni yapıldı.

Bu kadar harcama yapmişken para koy azcik daha MT-2 al bence,aynen katiliyorum ev ortamina 30 çok fazla emin ol seviye 1de filan açarsin onu evde

Sayfa 1/2 12 SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar