Close
Giriş Bilgileriniz

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Bu Gitar Nasıl (Fiyat Performans)

Gitar Dersi Video
    Durumu: mmnder16 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Bu Gitar Nasıl (Fiyat Performans)

merabalar arkadaşlar.. yaklaşık 15 aydır gitar çalıyorum. elimde 130TL'ye aldığım rodriguez'in gitarı var ve artık bi üst seviyeye geçmek istiyorum. akorlarda, barelerde ve ritimlerde herhangi bir sıkıntım yok.. ritm şarkı çalmaktan çok klasik besteleri çalmaktan hoşlanıyorum(toplulukta ritm şarkı da çalıyorum). hatta asturias'ın yarısını rahatlıkla çalabiliyorum. valencia'nın CGLTD3 gitar modeliyle karşılaştım gitarın özellikleri, görüntüsü beni açıkcası cezbetti. fiyatı biraz uçuk geldi 628 TL ancak bütçemi sıkıp bu gitardan alabilirim. sizce nasıl bir gitar. değer mi bu paraya..

Bir de maksimum 700TL ye kadar önerebileceğiniz başka bir gitar modeli varmı? ses kalitesi olmazsa olmaz önemlidir; ancak görüntüsü de bi okdar güzel olmalı benim için
    Her şey için şimdiden çook teşekkür ederim..

Gitar Dersi Video
    Durumu: blackvildan61 çevrimdışı
    Yer: zonguldak
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

Arkadaşm ben sana ibanez aeg10ne yi öneririm elektro klasik gitardr ve sesi hem çıplak hem amfi hm ses kartyla süper sesi var sahnedede bombadr zaten ön kapak ladin yanları maun ağacı yani ses bakımından müziğe doyarsn 4 4 lk bir gitardr..

Gitar Dersi Video
    Durumu: blackvildan61 çevrimdışı
    Yer: zonguldak
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

Fiyatıda süperdr 500 600 arası bütçeni aşmz...

Gitar Dersi Video

Alıntı blackvildan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşm ben sana ibanez aeg10ne yi öneririm elektro klasik gitardr ve sesi hem çıplak hem amfi hm ses kartyla süper sesi var sahnedede bombadr zaten ön kapak ladin yanları maun ağacı yani ses bakımından müziğe doyarsn 4 4 lk bir gitardr..
    Cevabınız için teşekkürler.. Listeme ibanez'i de ekledim.. artık son aşamada bir karar vereceğim. konu hakkında yine düşünceleri olan varsa sevinirim..

Gitar Dersi Video
    Durumu: neAd çevrimdışı
    Yer: Adana / Seyhan
    Beğendiği Mesajlar: 11
    6 Mesajına 6 beğeni yapıldı.

Raimundo ' lara bak derim çok rahat ve çok kaliteli ses veren gitarlardır. Eline alınca hissedersin malzemesi çok kaliteli
    Özgün Barış Topal / 19

Sorunun iki çözümü birden var gibi görünüyorsa, ortada tahmininden daha büyük bir sorun var demektir.

Gitar Dersi Video

evet raimundo'lar da gayet güzel gitarlar. Zaten tercihlerimi artık Ispanya malıyla kısıtladım (üretim yeri de ispanya olacak) ama biraz daha para biriktirip 1200TL ye antonio Sanchez 1015 serisi gitarını almaya karar verdim. Sizce değer mi bu para..

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar