Close
Giriş Bilgileriniz

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Gitarı Kırıldı, İntikamı Acı Oldu...

Gitar Dersi Video
    Durumu: Kayhan KILIÇ çevrimdışı
    Yer: İstanbul-Kadıköy
    Beğendiği Mesajlar: 267
    122 Mesajına 236 beğeni yapıldı.

Standart Gitarı Kırıldı, İntikamı Acı Oldu...

Gitarı kırıldı, intikamı acı oldu!
    Havayoluyla seyahat ederken gitarı uçağın bagajında kırılan müzisyen, olan biteni yazdığı bir şarkıyla anlatınca internette izlenme rekoru kırdı.

Kanadalı müzisyen Dave Carroll, United Airlines havayolu şirketinin bagaj görevlilerinin kırdığı 3 bin dolarlık gitarının intikamını, yazdığı şarkıyla aldı. Şarkının olanı biteni alaycı bir dille anlatan klibi ise internette izlenme rekorları kırdı.

CBS televizyonuna konuşan sanatçı, “Grup olarak uçağın arka tarafında oturuyorduk. Bizim müzisyen olduğumuzu bilmeyen bir kadının ‘Aman Tanrım, dışarıda gitarları fırlatıyorlar!' dediğini duyduk. Camdan bakınca da olanları gördük” dedi.

Chicago'daki O'Hare Havalimanı'nda geçen yıl gerçekleşen olayın ardından zararı tazmin edebilmek için tam 9 ay koşturduğunu ve şirketin hiçbir sorumluluk kabul etmediğini anlatan Carroll, son çare olarak “United Breaks Guitars” (United Gitarları Kırıyor) adlı parçayı yazdığını belirtti.

Video Linki: Mynet Eksenim - Video - dumidumi - Gitar? k?r?ld?, intikam? ac? oldu

Gitar Dersi Video
    Durumu: Wanted 3mperor çevrimdışı
    Yer: Dünya
    Beğendiği Mesajlar: 101
    46 Mesajına 48 beğeni yapıldı.

Videoyu izledim belki olaylar birebir anlatıldığı gibi yaşanmamıştır belki kazayla kırmış olabilirler fakat hava yolunun gitar parasını vermediği kesin bence böyle yaparak en iyi davayı açmışlar ve tazminatının kat katını alamasalarda hava yolu şirketi çok kötü ödeyecek
    Konu Wanted 3mperor tarafından (07.10.10 Saat 01:47 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: neAd çevrimdışı
    Yer: Adana / Seyhan
    Beğendiği Mesajlar: 11
    6 Mesajına 6 beğeni yapıldı.

Bence aynen videodaki gibi olmuştur. Yoksa adam bu klibi niye yayınlasın şirketi kötülüyor diye adam haksız çıkar Zaten bu Amerikan lardan beklenir böyle şeyler.
    Özgün Barış Topal / 19

Sorunun iki çözümü birden var gibi görünüyorsa, ortada tahmininden daha büyük bir sorun var demektir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Betty çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 53
    18 Mesajına 28 beğeni yapıldı.

3 bin dolar vuuv D:
    вєтту

cort g210d ( Betty)

Gitar Dersi Video
    Durumu: The.Ripper çevrimdışı
    Yer: Türkiye
    Beğendiği Mesajlar: 15
    68 Mesajına 102 beğeni yapıldı.

Standart Şarkı Yazdı İntikam Aldı!

Merhabalar.İnternette dolaşırken bu yazıyı gördüm.Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.Forumu aradığımda görmedim.Şimdi de bu yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum.Bakalım siz ne tepki göstereceksiniz?

Gitarı kırıldı, intikamı acı oldu!

Havayoluyla seyahat ederken gitarı uçağın bagajında kırılan müzisyen, olan biteni yazdığı bir şarkıyla anlatınca internette izlenme rekoru kırdı.
    Kanadalı müzisyen Dave Carroll, United Airlines havayolu şirketinin bagaj görevlilerinin kırdığı 3 bin dolarlık gitarının intikamını, yazdığı şarkıyla aldı. Şarkının olanı biteni alaycı bir dille anlatan klibi ise internette izlenme rekorları kırdı.
    CBS televizyonuna konuşan sanatçı, “Grup olarak uçağın arka tarafında oturuyorduk. Bizim müzisyen olduğumuzu bilmeyen bir kadının ‘Aman Tanrım, dışarıda gitarları fırlatıyorlar!' dediğini duyduk. Camdan bakınca da olanları gördük” dedi.

Chicago'daki O'Hare Havalimanı'nda geçen yıl gerçekleşen olayın ardından zararı tazmin edebilmek için tam 9 ay koşturduğunu ve şirketin hiçbir sorumluluk kabul etmediğini anlatan Carroll, son çare olarak “United Breaks Guitars” (United Gitarları Kırıyor) adlı parçayı yazdığını belirtti.

Mynet'ten alıntıdır.

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

2 yıl önce açılan bir konu :
    http://www.gitardersivideo.net/her-t...-aci-oldu.html

Forumu aradığında nasıl göremedin ? Sadece bu 2 konudan başkası çıkmıyor arama yapınca.
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

Gitar Dersi Video
    Durumu: Can çevrimdışı
    Yer: Kırıkkale
    Beğendiği Mesajlar: 471
    266 Mesajına 422 beğeni yapıldı.

Alıntı The.Ripper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.İnternette dolaşırken bu yazıyı gördüm.Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.
    çok olmuştu bu habere konuları birleştirdim.

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar