Close
Giriş Bilgileriniz

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Fl studıo mıxıng masterıng hakkında

Gitar Dersi Video
    Durumu: misspaw çevrimdışı
    Yer: HATAY
    Beğendiği Mesajlar: 4
    19 Mesajına 28 beğeni yapıldı.

Standart Fl studıo mıxıng masterıng hakkında

Fl studio kullanıyorum kayıtlarımı arange ederken yanlız programa çok hakim olmama ramen bir eksiğim var sesler boğuk ve can sıkıcı oluyor sesleri nasıl studio kalitesine ulaştırabilirim bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı yada önerebileceğiniz bir döküman ???
    not: yardımcı olan arkadaşa ödeme yapacağım

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

ses ayarların kurcala orda kayıt için frekans aralıkları olmalı onu yükselt studio kalitesine falan getir....
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

Gitar Dersi Video

bu konuda daha ayrıntılı döküman veya bilgi sunarsan sevinirim ayrıca bu işte iyi isen beraber çalışalım emeğinin karşılığını alacaksın merak etme

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

Alıntı misspaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuda daha ayrıntılı döküman veya bilgi sunarsan sevinirim ayrıca bu işte iyi isen beraber çalışalım emeğinin karşılığını alacaksın merak etme
    evlat beni satın alamassın...
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

Gitar Dersi Video

kralsın

Gitar Dersi Video
    Durumu: Hazar Ozan çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 225
    250 Mesajına 563 beğeni yapıldı.

Alıntı misspaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fl studio kullanıyorum kayıtlarımı arange ederken yanlız programa çok hakim olmama ramen bir eksiğim var sesler boğuk ve can sıkıcı oluyor sesleri nasıl studio kalitesine ulaştırabilirim bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı yada önerebileceğiniz bir döküman ???
    not: yardımcı olan arkadaşa ödeme yapacağım
    Merhaba bende kayıtlarımda fl studyo kullanıyorum asio4all diye bir ara program var onu indir kur arkadaşım ondan sonra kayıt için bilgisayara girdiği pedal mı gitarmı amfımi ne ise bilgisayara girdiğin girişi programa input olarak göster sonra fl studyoyu aç setings den audio u seç ordan asio4all ı seç ve daha güzel kayıtlara başla.
    Dipnot.
    Eğer program kurduktan sonra gözükmuyor ise önce fl e gir o işlemi yap sağ altda saatin orda play veya pause işaretli küçük bi simge çıkar ona tıkladğn zman programa erişirsin sonradan input olarak göstermeyi unutma hadi kolay gelsin

Gitar Dersi Video

Alıntı hazarozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende kayıtlarımda fl studyo kullanıyorum asio4all diye bir ara program var onu indir kur arkadaşım ondan sonra kayıt için bilgisayara girdiği pedal mı gitarmı amfımi ne ise bilgisayara girdiğin girişi programa input olarak göster sonra fl studyoyu aç setings den audio u seç ordan asio4all ı seç ve daha güzel kayıtlara başla.
    Dipnot.
    Eğer program kurduktan sonra gözükmuyor ise önce fl e gir o işlemi yap sağ altda saatin orda play veya pause işaretli küçük bi simge çıkar ona tıkladğn zman programa erişirsin sonradan input olarak göstermeyi unutma hadi kolay gelsin
    Dostum iyi güzel de sen ses kartı olmadan çok da temiz bir kayıt alamassın zaten alsio 4 olmadan imput yapman mümkün değil sorun o değil sorun birçok kanal var bu kanallar arasındaki ses dengesi ve kayıdın ses kalitesi... frenkans ayarı olsun reverbler efektler eq lar bir yığın karmaşa var orda benim çözemediğim nokta o

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar