Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2.Electro Gitar Seçimi

Gitar Dersi Video
    Durumu: ZulkernaiN çevrimdışı
    Yer: Ankara
    Beğendiği Mesajlar: 10
    7 Mesajına 7 beğeni yapıldı.

Arrow 2.Electro Gitar Seçimi

Selam arkadaşlar ben yaza gitarımı degiştirmek istiyorum şu an elimde Cort x-6 var ve metal müzikle ilgileniyorum bu aralar flaying v kasa gitarlar inanılmaz derecede hoşuma gidiyor özelliklede Jackson RR3 900-1100 ytl arası bana hangi gitarları önerirsiniz.Birde Jackson RR3 çok hoşuma gidiyor fakat Türkiye'de bulunmuyor galiba nasıl getittirecegiz bu aleti
    (Elimde İbanez TB15R ve Boss MT-2 var.)

Gitar Dersi Video
    Durumu: mehmetoz çevrimdışı
    Yer: In A World
    Beğendiği Mesajlar: 0
    4 Mesajına 13 beğeni yapıldı.

Elindeki ekipmanı güçlendirmeye bak..RR3 ü de o ampliye bağlarsan X-6 sesi verir emin ol..Öncelikle eğer ki devam edicem ben bu işe diyosan çalıcam uğraşıcam.Hiç bozma böyle devam et.Devamlı gitar değşitirisen kendine ait bir stli in olmaz..Bir kaç zaman sonra kendini gitar üzerinde hakimiyet sağlarken bulursan o zaman böyle bir arayış içine gir.Daha yeniysen bence bu yaza kadar diik seneye yaza kadar bekle..Bunları ukalalık olarak algılamayın arkadaşlar.16 . yılım benim müzikle gitarla geçmiş 16 yıl.sizlere deneyimlermden örnekler sunuyorum aslında...Ama RR3 de hiç fena gitar diil hai:P..Bence O kadar para da illa vericem diyosan Ben sana ESP Eclipse i tavsiye ediyorum.İlaa V kasa olsun diyosan o zaamn seçim çok iyi.RR3 türkiye de var yoksa bile paran varsa büyük bir mağzaya git gitarın parasını öde bir ay içinde getirirler.Ama sana bir şey söylim.RR3 1100 TL yı bırak 2000 TL ye alamassın..Sıfırını yani..Başarılar
    Mehmet ÖZ

Gitar Dersi Video
    Durumu: Ercan çevrimdışı
    Yer: Adana
    Beğendiği Mesajlar: 82
    50 Mesajına 79 beğeni yapıldı.

Alabilirsen ne güzel ama elindekinede şükretmeyi unutma benim yok ne yazikki sadece böyle sürekli girip araştırmakla yetiniyorum

Gitar Dersi Video
    Durumu: ZulkernaiN çevrimdışı
    Yer: Ankara
    Beğendiği Mesajlar: 10
    7 Mesajına 7 beğeni yapıldı.

Yada gitara daha iyi manyetikler takıp amfiyi degiştirsem nasıl olur ne önerirsiniz bana ?

Gitar Dersi Video
    Durumu: | Selim IŞIK | çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 1.236
    1.057 Mesajına 5.376 beğeni yapıldı.

fly v ,warlock, explorer kasaları asla tavsiye etmiyorum yeni öğrencilere.bidaha söylemeyeceğim onlar sahne için yapılmış gitarlar çalışmak için değil.oturup çalışmanız gerek sizin ve o gitarları dizinize oturtamazsınız.sürekli ayakta da çalışamazsınız.bi süre sonra o bayıldığınız gitardan tiksinmeye başlarsınız. ama paranız çoksa bi tane standart kasa alın çalışmak için bi tanede şekilli alın ayakta çalmak için.en güzeli budur.gitarın tipi onu sevmeniz vs.elbette çok önemlidir ama gitarı alırken bakacağınız en son şey budur.sizin yapmanız gereken gitarın ağacına klavyesinin düzgünlüğü ve elinize oturmasına manyetiklerin sevdiğiniz tona yakın bir ton vermesine ve üstündeki parçaların kalitesi ve düzgün çalışmasına bakmanızdır.
    https://www.youtube.com/watch?v=__-tXk2oGvw

Özel mesajla genel sorular sormayınız. Sorunuz daha önce cevaplanmış olabilir veya videolarda bahsedilmiş olabilir. Öncelikle araştırın. Eğer bulamazsanız ilgili bölüme yeni başlık açın. Açtığınız başlığın linkini özel mesaj olarak bana atın ki o cevaptan bütün G.D.V faydalansın.

NEDEN İSTERKEN DENİZSİNİZ VERİRKEN DAMLA.

Gitar Dersi Video
    Durumu: mehmetoz çevrimdışı
    Yer: In A World
    4 Mesajına 13 beğeni yapıldı.

Alıntı ZulkernaiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yada gitara daha iyi manyetikler takıp amfiyi degiştirsem nasıl olur ne önerirsiniz bana ?

Bak bu daha iyi bir fikir işre..imzamı atarım bu fikin altına
    Mehmet ÖZ

Gitar Dersi Video
    Durumu: **anl** çevrimdışı
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

manyetik seçimin de tarzına bağlı ne tarz çalıyosun onu belirt ona göre bişey söyliyelim dimi

Gitar Dersi Video
    Durumu: mahmutbilge çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 75
    19 Mesajına 33 beğeni yapıldı.

Genclik almanyadayim gitari calmak yerine avrupadan türkiyeye gitar isine mi baslasam hahaha memlekette gitar mi kalmadi yaw bence önemli olan gitarin markasi modeli rengi tutusu degil gitari nasil caldiginizdir

Gitar Dersi Video
    Durumu: eNhss çevrimdışı
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

böyle konuları okuyarak vakit geçiriyorum çok hoşuma gidiyor
    ama hala bi gitar bulamadım yardımcı olurmusunuz??
    in flames çalmak istiyorum ve 1000 geçmese iyi olur ama illaki 1200 falan diyosanız onemli değil yeterki bi gitar sunun bana bekliyorum

Gitar Dersi Video
    Durumu: Ömer ÖZKAN çevrimdışı
    Yer: Hatay / İskenderun
    Beğendiği Mesajlar: 83
    47 Mesajına 132 beğeni yapıldı.

Alıntı selimışık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fly v ,warlock, explorer kasaları asla tavsiye etmiyorum yeni öğrencilere.bidaha söylemeyeceğim onlar sahne için yapılmış gitarlar çalışmak için değil.oturup çalışmanız gerek sizin ve o gitarları dizinize oturtamazsınız.sürekli ayakta da çalışamazsınız.bi süre sonra o bayıldığınız gitardan tiksinmeye başlarsınız. ama paranız çoksa bi tane standart kasa alın çalışmak için bi tanede şekilli alın ayakta çalmak için.en güzeli budur.gitarın tipi onu sevmeniz vs.elbette çok önemlidir ama gitarı alırken bakacağınız en son şey budur.sizin yapmanız gereken gitarın ağacına klavyesinin düzgünlüğü ve elinize oturmasına manyetiklerin sevdiğiniz tona yakın bir ton vermesine ve üstündeki parçaların kalitesi ve düzgün çalışmasına bakmanızdır.
    Ben de sevmiyorum o tür kasaları yamuk yumuk geliyor bana

Sayfa 1/2 12 SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar