Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Klasik Gitar (Herkes Başka Bişey Diyor) ..

Gitar Dersi Video
    Durumu: linksiz çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    10 Mesajına 20 beğeni yapıldı.

Standart Klasik Gitar (Herkes Başka Bişey Diyor) ..

Arkadaşlar tam 2 haftadır klasik gitar arıyorum.Bütçe 100 - 150 arası bişey..Bugün
    Hepsiburada.com : Rodriguez Klasik Gitar RC460RB ( Gitar K?l?f? Hediyeli...) | Müzik
    Bu gitarı almayı karar vermiştim.Arkadaşlarla dışarı cıkınca bir gitar dükkanına gittik ve sorduk bu gitar elinizde varmı diye ? Adam dedi boyalı gitarları boşuna alma para felan boşa gider dedi.Skyline markalı standart boyalı bir gitar gösterdi 130 tl bu ondan daha iyi seç çıkartır felan dedi.
    Kafam alt üst olmuş durumda.Boyalı gitarlar gerçekten kötümü ses çıkartıyor ? Standart gitar rengine antipatim var.Siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız

Gitar Dersi Video
    Durumu: Dj Rapix çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 23
    3 Mesajına 3 beğeni yapıldı.

dostum ahanda benim sana pm de attığım mesajda ki Çİn malı gitarım bu.Sakın alma hayal kırıklığına uğrarsın.! kardeşinden bi tavsiye

Edt

Bu arada kesinlikle boyalı gitarlara kıl olurum.En güzeli sade olanıdır.

Gitar Dersi Video
    Durumu: BüşŞ çevrimdışı
    Yer: İzmir
    Beğendiği Mesajlar: 99
    240 Mesajına 371 beğeni yapıldı.

Benimki boyalı ama gayette güzel ses çıkarıyor markasıda blager o markayı bi sor derim
    Kıvırcık Bukowski

Gitar Dersi Video

Bende standart renge kıl oluyorum Ayrıca Manuel gitarlar dahamı küçük ?

Gitar Dersi Video

Hayır boyalıda olsa boyasızda olsa boyları standarttır onlar el yapısına göre değişiyor benim bildiğime göre Önerdiğim markadada gitarın kendi tellerinden güzel ses elde edemedim ben yani tellerini değiştirdikten sonra adam akıllı sesle çıkarmaya başladı önce bi dene alacak olursanda kendi telleri ile kullanma derim ama belki bana öyle denk gelmiştir
    Kıvırcık Bukowski

Gitar Dersi Video

Alıntı BüşŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır boyalıda olsa boyasızda olsa boyları standarttır onlar el yapısına göre değişiyor benim bildiğime göre Önerdiğim markadada gitarın kendi tellerinden güzel ses elde edemedim ben yani tellerini değiştirdikten sonra adam akıllı sesle çıkarmaya başladı önce bi dene alacak olursanda kendi telleri ile kullanma derim ama belki bana öyle denk gelmiştir
    Cevabınız için öncelikle tşkler.Yani boyalı gitar alsam ses standar boyalı gibi çıkar demi ? Ayrıca linkteki gitarı önerirmisiniz ?

Gitar Dersi Video

Ya o gitarın kalitesine bağlı diyebileceğim birşey yok! ama gitarı gidip görme imkanın varsa çok iyi olur deneyerek alırsan daha memnun olursun Dediğim gibi gitarı görebilme şansın varsa selim abinin derslerinden birinde gitar seçimi ile ilgili bilgiler olacaktı onlara bak derim
    Kıvırcık Bukowski

Gitar Dersi Video

Ya o gitarın kalitesine bağlı diyebileceğim birşey yok! ama gitarı gidip görme imkanın varsa çok iyi olur deneyerek alırsan daha memnun olursun Dediğim gibi gitarı görebilme şansın varsa selim abinin derslerinden birinde gitar seçimi ile ilgili bilgiler olacaktı onlara bak derim
    Maalesef internet üzerinden kargo ile geleceğinden inceleyemiyorum :S

Gitar Dersi Video

İşte bu kötü olmuş ama yani oturduğunuz muhitte müzik aletleri satan bir magaza falan varsa deneyerek almanızı öneririm en iyisi deneyerek almaktır çünkü
    Kıvırcık Bukowski

Gitar Dersi Video

İşte bu kötü olmuş ama yani oturduğunuz muhitte müzik aletleri satan bir magaza falan varsa deneyerek almanızı öneririm en iyisi deneyerek almaktır çünkü
    Evet öylede ilk gittiğim mağazada adamlar kafamı karıştır.Boyalı alma sakın dedi

Sayfa 1/2 12 SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar