Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Ibanez RGD-320

Gitar Dersi Video
    Durumu: Abdulkadir KILIÇ çevrimdışı
    Yer: İzmir
    Beğendiği Mesajlar: 26
    4 Mesajına 5 beğeni yapıldı.

Question Ibanez RGD-320

Bu gitar hakkında tecrübesi olan arkadaşlar kısa bir süre içinde almayı düşünüyorum tarzıma uyuyor istediğim bir gitar fakat 0,10 telli olduğundan bir sıkıntı olur mu şimdiye kadar 0,9 tel kullandım parmaklarım güçlü egzersizlerimi yapıyorum ben pek sorun olmaz diye düşündüm bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi.
    Ayrıca akoru D ye çekip kullanılması gerektiği yazıyor sitesinde kullananlar öyle mi kullanıyor standart E den akort edip kullanılabilirmiş fakat ayrıca yay takmak gerekebilirmiş. Bende D den akort edip kullanıcam size sormak istediğimse gitarın bir sorunu varmı genel olarak tremolo kolu, rahat klavye vs. sorun varmı bu gibi konularda çünkü bildiğim kadarıyla gitar yeni çıktı 2010 model.

Gitar Dersi Video
    Durumu: RoCKeR_BoY çevrimdışı
    Yer: F# Minör
    Beğendiği Mesajlar: 179
    198 Mesajına 265 beğeni yapıldı.

kardesım 0.10 tel kullanmadıysan eger daha once proplem yaratır senın acından . gercekten kalın teller . ellerın lap dıye oturmaz . bende o gıtarı almayı dusunuyordum sonradan vazgectım tonları cok sert dıye . ve gordugum kadarıyla daha ogrencısın . bu gıtarı alma derım . cort x11 ıyı gıder sana .

3. RoCKeR_BoY adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Abdulkadir KILIÇ (05.12.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Abdulkadir KILIÇ çevrimdışı
    Yer: İzmir
    Beğendiği Mesajlar: 26
    4 Mesajına 5 beğeni yapıldı.

1 senedir elektro gitar çalıyorum zaten almak istememdeki sebep tonlarının yeterince sert olması elimdeki fender bana istediğim hissiyatı yaşatmıyor en kötü ihtimalle bir süre sonra alışırım hani düşündüğümde kalın olsa bile alışırım gibi geldi bana bilmiyorum. daha önce kullanmadım problem yaratabilir haklısın fakat almadan önce deneyeceğim tabiki buna o zaman karar versem daha iyi olur diye düşünüyorum. bu arada sanırım öğrencilik aylarımı geçtim artık birşeyler yapmaya çalışıyorum bu yüzden bu gitara gönül verdim. cort x11 araştırıcam şimdi devam ederiz ilgin için saolasın

Gitar Dersi Video
    Durumu: RoCKeR_BoY çevrimdışı
    Yer: F# Minör
    Beğendiği Mesajlar: 179
    198 Mesajına 265 beğeni yapıldı.

onemlı degıl

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar