Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Bu amfiyi kullanan var mı??

Gitar Dersi Video
    Durumu: YTK çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    7 Mesajına 9 beğeni yapıldı.

Standart Bu amfiyi kullanan var mı??

Geçen gün birkaç arkadaşımın bana öve öve bitiremediği bir amfiyi görmeye gittim.Tonları hoşuma gitti ancak amfi TS diye hiç bilmediğim bir marka yanlış hatırlamıyorsam 40W 150 TL görüldüğü üzere gayet ucuz bunun sebebini sordum adamlar direk getiriyorlarmış yani aracılara para verilmiyormuş bundan ucuzmuş ama güvenemedim.Aklımda Marshallın fx 15 w,Fender mustang 2 amfiler de var.bu üç amfiden hangisini önerirsiniz özellikle şu TS amfiyi kullanan gören varsa düşüncelerini öğrenmek isterim.Bi de extreme marka amfi kullanan varsa onlar da yazsınlar lütfen o amfileri de merak ediyorum.

Gitar Dersi Video
    Durumu: fox07 çevrimdışı
    Yer: Antalya
    Beğendiği Mesajlar: 45
    134 Mesajına 196 beğeni yapıldı.

Marka takıntım yoktur,sana su markayı al diyemem.Sadece kendi aklıma gelen bir ogudu seninle de paylasmak istedim.

"Ben ucuz mala para verecek kadar zengin degilim." Sozunu hicbir zaman aklından cıkarma bence.Sırf ucuz diye gidipte dogru duzgun servisi olmayan,piyasaya yeni girmis markaları tercih etme bence dostum.Sonra 2 gun sonra amfi bozulunca,kucagında amfi elektronikci gezme diye soyluyorum bunları.
    1 adet Ibanez JS 1200 prestige+1 adet M audio Fast Track Pro+ 1 adet Guitar Rig 4 = Hayal edilemeyecek efekt zenginliği
    [B]

Gitar Dersi Video
    Durumu: lizarom çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 2
    3 Mesajına 5 beğeni yapıldı.

amfı olarak roland kullanıyorum . yardımcı olurmu bılmem ama extreme gitar kullanıyorum xe-60lp inanılmaz derecede memnunum .

Gitar Dersi Video
    Durumu: YTK çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    7 Mesajına 9 beğeni yapıldı.

extreme gitarları duymuştum bi de onları gerçekten çok ucuz fiyata alma olanağım vardı ama internette araştırma yaptım biraz gitara herkes sövüyodu.Bir süre sonra ciddi sorunlar çıkıyormuş amfiye gelince zaten müzik ekipmanları konusunda ucuz mallara alerjim var.özellikle de amfilerde(elektrik kaçağı olayları falan duyduğumdan) Bu ucuz amfileri sormamın sebebi arkadaşlarımın öve öve bitirememesiydi çin malı olmasını kafama takmıyordum çünkü diğer markaların amfilerinin çoğu da çinde yapılıyor zaten.Sanırım TS ve extremeden vazgeçicem peki ya marshall fx15 ve fender mustang 2 yi karşılaştırırsak neler söyleyebilirsiniz araştırdığım kadarıyla ikisinde de fazla fazla efekt var

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar