Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Hangi Prosesör Daha Uygun ?

Gitar Dersi Video
    Durumu: KorayDeniz çevrimdışı
    Yer: Burdur
    Beğendiği Mesajlar: 128
    37 Mesajına 38 beğeni yapıldı.

Question Hangi Prosesör Daha Uygun ?

Arkadaşlar prosesör almak istiyorum.Prosesör üzerindeki wah pedallarının iyi olmadığını duydum.Üzerinde pedal olmayn prosesörlerden alıp yanına ucuz birşey 2.el crybaby wah almayı düşünüyorum.Sizce hangi prosesör uygun olur ? Distortion tonları uygun olması lazım arkadşlar.
    -İbanez RG350EX
    -İbanez RGR321EX <---
    -Boston Ga-15R

-Zoom G2Nu

Gitar Dersi Video
    Durumu: Mustafa Bursalı çevrimdışı
    Yer: Bursa
    Beğendiği Mesajlar: 209
    60 Mesajına 78 beğeni yapıldı.

her zaman pedallar prosesörden daha iyidir prosesör amacı zaten efektleri tanımak.. wah ile bir süre takılman erek.. onu kullanman lazım.. ya sevmezsen.. duymak başka o sesi duyurmak başka.. ya hoşlanmazsan.. sololarında kullanmazsan.. o güzelim crybaby kağıtlar uçmasın diye ağırlık olur bence wah için erken.. biraz prosesörle takıl bakalım.. belki wah tan daha çok hoşuna gidecek birşey olacak atıyorum franger.. o zaman dersin ki ah keşke wah wah yerine franger alsaydım delay chorus alsaydım vs diyeceksin.. bunları dememek için pedala daha sonra bbak derim.. hevesim kaçtı bırakayım alet değiller biliyorsun kinderden çıkmıyor pahalı prosesörden önce alınması mantıklı olacak tek pedal distortion.. sen önce prosesör al oradaki dandik wah ı kullan.. dahha fazlasına ihtiyaç duyarsan crybaby al.. ve çok çok iyi araştırma yap.. müzik aleti satanlar hiç haz etmediklerim.. adam 1. eli 500 liralık şeyi 2. elden 2000 dolara kakalamaya çalışıyor.. kimisi kendi öz yeğenine kalemtraş kadar amfi satıyor eşek yükü paraya.. araştır yani..

Buraya kalpler koyuldu BURSA, Yolun sonu ölüm olsada

Canımız feda BURSASPORUM sana,Aşığım yeşil beyazına!!!.

RADA.._____ Mustafa Bursalı

3. Mustafa Bursalı adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

KorayDeniz (11.12.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

pc ne bir ampli programı indir ordan efekleri az çok tanı...sonra ürünlerin sitelerinden yada youtube dan demo lara bak...sonra karar ver...arkadaşın dediği gibi pedallar daha iyidir...eğer kendi tarzımdan dışarı çıkmam öle her çalışımda başka ton başka efek yok işte uzay efekti yok işte rüzgar esiyo falan gibi ayrıntıya kaçmıycaksan bir pedal setup yap kendine derim ben
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

5. quentin adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

KorayDeniz (11.12.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: KorayDeniz çevrimdışı
    Yer: Burdur
    Beğendiği Mesajlar: 128
    37 Mesajına 38 beğeni yapıldı.

Teşekkür ederim arkadaşlar .
    -İbanez RG350EX
    -İbanez RGR321EX <---
    -Boston Ga-15R

-Zoom G2Nu

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar