Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dimebag darrell

Gitar Dersi Video
    Durumu: I3u4k çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 192
    7 Mesajına 8 beğeni yapıldı.

Standart Dimebag darrell

Uzun uzun hayatını yazmıyorum... Merak edenler Dimebag darrell'ın hayatı '' Tık tık ''

videolar konuşsun

Pantera

Extra

Selim hocam acaba derslerin birinde panteradan dimebag darrellin tekniklerinden yazdığı sololardan birini öğretir misiniz ?
    Eminim diğer arkadaşlarda isteklidirler değil mi ?
    Konu I3u4k tarafından (03.05.09 Saat 02:30 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: | Selim IŞIK | çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 1.236
    1.057 Mesajına 5.376 beğeni yapıldı.

dimebag gerçekten özel gitaristlerimizden.bende severek dinlerim.ama şöyle bir durum var.biraz açıklayayım hak verirsiniz umarım.bana mütemadiyen msj lar geliyor.herkes bir gitaristin veya grubun şarkısını baştan sona veya bir bölümünü anlatmamı istiyor.bunu yapabilmem imkansız,birini yaparsam hepsini yapmam gerekir.imkansızlığı bir kenara zaten yanlış bir olay.kendi öğretime ters düşmüş olurum.çünkü sizi bir parçayı öğrenmeye kanalize etmiş olurum.yada tek bir gitaristi.oysaki benim derslerime iyi çalışan biri yeterince uğraştığı zaman bütün gitaristlerin tekniklerini anlayabilir.öteki türlü ezbercilikten başka birşey değildir.dimebag i anlattım diyelim. steve vai ,satriani petrucci vs vs.onlar ne olacak? arkadaşlar bir sorum olacak. ben size notaları tablatürü gitarın üzerindeki tüm notaları bulmayı nota değerlerini ritimleri gitardaki tekniklerin hemen hepsini ve nasıl yapılacağını,gamları anlatmadımmı ? anlattım. emin olun bu gitaristlerin yaptıkları bundan öte birşey değilki.sadece çok ustalıkla ve çok seri yapıyorlar.çaldıkları gamları anlattım yaptıkları teknikleri anlattım.alın notalarını tek tek inceleyin.anlamadığınız bir teknik görürseniz.gitar teknikleri derslerimi izleyin.unutmayın bağımlılık dünyanın en kötü şeyidir.kimseye bağımlı olmamak için öğrenin.
    https://www.youtube.com/watch?v=__-tXk2oGvw

Özel mesajla genel sorular sormayınız. Sorunuz daha önce cevaplanmış olabilir veya videolarda bahsedilmiş olabilir. Öncelikle araştırın. Eğer bulamazsanız ilgili bölüme yeni başlık açın. Açtığınız başlığın linkini özel mesaj olarak bana atın ki o cevaptan bütün G.D.V faydalansın.

NEDEN İSTERKEN DENİZSİNİZ VERİRKEN DAMLA.

3. | Selim IŞIK | adlı üyemizin mesajı 2 defa beğenildi.

Fikret Makara (09.12.11), I3u4k (19.09.09)

Gitar Dersi Video

Alıntı selimışık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dimebag gerçekten özel gitaristlerimizden.bende severek dinlerim.ama şöyle bir durum var.biraz açıklayayım hak verirsiniz umarım.bana mütemadiyen msj lar geliyor.herkes bir gitaristin veya grubun şarkısını baştan sona veya bir bölümünü anlatmamı istiyor.bunu yapabilmem imkansız,birini yaparsam hepsini yapmam gerekir.imkansızlığı bir kenara zaten yanlış bir olay.kendi öğretime ters düşmüş olurum.çünkü sizi bir parçayı öğrenmeye kanalize etmiş olurum.yada tek bir gitaristi.oysaki benim derslerime iyi çalışan biri yeterince uğraştığı zaman bütün gitaristlerin tekniklerini anlayabilir.öteki türlü ezbercilikten başka birşey değildir.dimebag i anlattım diyelim. steve vai ,satriani petrucci vs vs.onlar ne olacak? arkadaşlar bir sorum olacak. ben size notaları tablatürü gitarın üzerindeki tüm notaları bulmayı nota değerlerini ritimleri gitardaki tekniklerin hemen hepsini ve nasıl yapılacağını,gamları anlatmadımmı ? anlattım. emin olun bu gitaristlerin yaptıkları bundan öte birşey değilki.sadece çok ustalıkla ve çok seri yapıyorlar.çaldıkları gamları anlattım yaptıkları teknikleri anlattım.alın notalarını tek tek inceleyin.anlamadığınız bir teknik görürseniz.gitar teknikleri derslerimi izleyin.unutmayın bağımlılık dünyanın en kötü şeyidir.kimseye bağımlı olmamak için öğrenin.
    Hocam haklısınız...Ben daha yeniyim derslerde gördüğüm örnek parçalara bi tane koyarsınız pekiştirme olarak söylemiştim ama evet siz tekniği öğreterek daha büyük birşey yapmış oluyorsunuz.Siz avlamayı öğretin biz avlayalım hocam

Gitar Dersi Video
    Durumu: | Selim IŞIK | çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 1.236
    1.057 Mesajına 5.376 beğeni yapıldı.

işte budur
    https://www.youtube.com/watch?v=__-tXk2oGvw

Özel mesajla genel sorular sormayınız. Sorunuz daha önce cevaplanmış olabilir veya videolarda bahsedilmiş olabilir. Öncelikle araştırın. Eğer bulamazsanız ilgili bölüme yeni başlık açın. Açtığınız başlığın linkini özel mesaj olarak bana atın ki o cevaptan bütün G.D.V faydalansın.

NEDEN İSTERKEN DENİZSİNİZ VERİRKEN DAMLA.

6. | Selim IŞIK | adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

I3u4k (19.09.09)

Gitar Dersi Video

Dimebag darrell a yorum yok mu arkadaşlar ?

Gitar Dersi Video
    Durumu: ozdi çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    65 Mesajına 274 beğeni yapıldı.

8 aralık 2004 DamagePlan Ohio Konserinde talihsiz bir biçimdeki ölümü geliyor hep aklıma.. çok deli gitaristtir babadır...

9. ozdi adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

I3u4k (19.09.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Death Note çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 4
    36 Mesajına 70 beğeni yapıldı.

Alıntı I3u4k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dimebag darrell a yorum yok mu arkadaşlar ?
    riff master'a yorum olmazmı sanırım kimse buna itiraz etmez en mükemmel riff yazan 3 adamdan biridir diğerleri için (bkz :james hetfield) - (bkz:chuck schuldiner) bir walk bir fucking hostile efenime söyliyeyim bir this love dinlenmelidir saygı duyulmalıdır olmadı bi mevlüt okutmak lazım chuck'la brother dime'a
    HAIN İlk Şarkısını Yayınladı ! Dinlemek ve Destek Olmak İçin : http://facebook.com/HainBand

Desteklerinizi Bekliyoruz Arkadaşlar !

11. Death Note adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

I3u4k (19.09.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: <GuİtArCı_MeN> çevrimdışı
    Yer: Bursa
    Beğendiği Mesajlar: 6
    9 Mesajına 9 beğeni yapıldı.

benim de severek dinlediğim bir gitarist ve dünyada en özel üçüncü gitarist
    1. selim ışık
    2. steve vai
    3. Dimebag darrell
    Hafız

13. <GuİtArCı_MeN> adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

I3u4k (19.09.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Rebel_Wolf çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 7
    36 Mesajına 137 beğeni yapıldı.

benim gitara başlama sebebim, bana sorarsanız groove/southern metal de en iyisidir, aynı zamanda thrash de de bana göre en iyidir. kendisi galaksideki sayılı gitaristlerdir. kelimeler kifayetsiz kalır onun için, R.I.P Dime

15. Rebel_Wolf adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

I3u4k (19.09.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: deyht çevrimdışı
    Yer: İst
    Beğendiği Mesajlar: 6
    32 Mesajına 48 beğeni yapıldı.

Adam çok iyi fakat artist ya. Mütevazi gitaristleri her zaman daha çok sevmişimdir

17. deyht adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

I3u4k (19.09.09)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar