Close
Giriş Bilgileriniz

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Gitar Alınırken Dikkat Edilecek Hususlar

Gitar Dersi Video
    Durumu: MaskedSouL çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    13 Mesajına 73 beğeni yapıldı.

Lightbulb Gitar Alınırken Dikkat Edilecek Hususlar

Arkadaslar Bildigimden Yazmıyorum hani Yanlıs anlamayın Size En temiz Ve güvenilir Dökümanları Sunuyorum

Yapısal olarak iyi bir gitarın, ağacı-malzemesi-işçiliği ile birlikte dikkat edilmesi gereken ana özellikler.

a) Telleri klavyesinden çok uzak olmamalı, perdelere rahatlıkla basılabilmeli.
    b) En ince perdelerine kadar net bir tını vermeli, parazitli-cızırtılı sesler olmamalı.
    c) Her perde vermesi gereken standart notayı (entonans) verebilmeli.
    d) Akort anahtarları, köprüleri ve varsa kilit sistemleri düzgün ve verimli çalışmalı.

Gitar Dersi Video
    Durumu: mehmetoz çevrimdışı
    Yer: In A World
    4 Mesajına 13 beğeni yapıldı.

Alıntı MaskedSouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Bildigimden Yazmıyorum hani Yanlıs anlamayın Size En temiz Ve güvenilir Dökümanları Sunuyorum

Yapısal olarak iyi bir gitarın, ağacı-malzemesi-işçiliği ile birlikte dikkat edilmesi gereken ana özellikler.

a) Telleri klavyesinden çok uzak olmamalı, perdelere rahatlıkla basılabilmeli.
    b) En ince perdelerine kadar net bir tını vermeli, parazitli-cızırtılı sesler olmamalı.
    c) Her perde vermesi gereken standart notayı (entonans) verebilmeli.
    d) Akort anahtarları, köprüleri ve varsa kilit sistemleri düzgün ve verimli çalışmalı.

Bunların hepsi sonradan ayarlanabilrcek şeyler.Bence üzerindeki malzeme kaliteli mi ona bakmak gerek.Gerisi zaten olur..
    Konu mehmetoz tarafından (25.01.09 Saat 01:02 AM ) değiştirilmiştir.
    Mehmet ÖZ

Gitar Dersi Video
    Durumu: MaskedSouL çevrimdışı
    13 Mesajına 73 beğeni yapıldı.

Tamam Doru SölüyoSun Ama Bide Söle Düsün Yanında KimSe yok Ne NasıL Markadır ? iyimidir Kalitelimidir Görünüse Aldanmamak Lazım Ben En AzıNDan Teorik Olarak Bilinmesi Gerekenlere Değindim Suda Ayrı bi husus Ben Tek basıma Gİtar almaya gittim Direk vitrinde Bu Dedim Aldım We Gayet Memnunum Oda Sans

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar