Close
Giriş Bilgileriniz

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: washburnxserie,ANTALYA-BURSA

Gitar Dersi Video
    Durumu: funberk çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart washburnxserie,ANTALYA-BURSA

arkadaşlar 0 ayakın temiz washburn gitarımısatıyorum.sapı bursanın iyi ustaları tarafından inceltildi rahat klavyesi oldul. gitarı 170 tl ye veriyorum.
    1ir. çok temiz baktım kişiliğimgereği gitarı hergn silip temizlerim hiçbir kusuru yok .yalnız tel alınabilir sadece.
    Konu funberk tarafından (25.12.10 Saat 10:28 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Altay Dağlı çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Ümraniye
    Beğendiği Mesajlar: 957
    467 Mesajına 797 beğeni yapıldı.

öncelikle hayırlı satışlar dilerim.herhangi birşey satmanın zorluğunuda iyi bilirim.ama artık şu konu açmayı öğrenin derim.

3 tane konu açmışsın,3üde hatalı açılmış konular.başlığından sonuna kadar.iki üç tane forum kuralı okumak bu kadar zor mu anlamıyorum.iki tane konundada uyarılmışsın,ama hala değişen birşey yok.birde uyarınca,aman ne olacak,ne var gözümüzden kaçmış şeklinde ukalaca mesajlar alıyoruz.

örnekse,askeri binalar veya ne biliyim genelkurmay başkanlığı binasının fotoğrafını çekmek yasaktır.bu bir kuraldır.ısrar edip bir fotoğraf çekin bakalım,başınıza neler geliyor.işte bu forumdada belli kurallar var.despotluk yapmak için değil,düzen sağlamak için.bu uyarılara uymamak tamamen keyfi hareketlerden kaynaklanıyor.forum kurallarını çok arayıpta bulamayanlar için,gizli saklı köşelerden linkini bulup çıkarttım.buyrun.

http://www.gitardersivideo.com/duyur...kurallari.html

i-l-e-t-i-ş-i-m b-i-l-g-i-s-i t-e-l-e-f-o-n v-e m-s-n adreslerinizi yazmayın.
    Yaşlanmış Notalar

Keşke hiç soru gelmese ama,hadi siz yine sorun kıramıyorum
    http://www.facebook.com/profile.php?id=1523118606

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar