Close
Giriş Bilgileriniz

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Stagg10wAMPLi,ANTALYA-BURSA

Gitar Dersi Video
    Durumu: funberk çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Stagg10wAMPLi,ANTALYA-BURSA

merhaba arkadaşlar elimde bulunan 10w stagg marka amfimi satıyorum distortion tonlarında iddialıyım amfiyle yeni başşlamış birini pedal kullanmadan uzun zaman götürür. üstünde tone gain ve volume bulunur. marshallara göre braz daha tok bi sesi var cılız değil

130tl ye veriyorum
    ilgilenen arkadaşlar
    sendunyam@hotmail.de
    Konu funberk tarafından (22.12.10 Saat 01:03 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: fox07 çevrimdışı
    Yer: Antalya
    Beğendiği Mesajlar: 45
    134 Mesajına 196 beğeni yapıldı.

Hangi hatandan başlasam bilemedim,zaten satılık bölümünün içerisinde açtığın ilanın başlığına tekrar satılık yazmandan mı? yoksa iletişim ile ilgili her türlü bilgiyi paylaşmandan mı,yoksa urunle alakalı hicbir resim eklememenden mi
    1 adet Ibanez JS 1200 prestige+1 adet M audio Fast Track Pro+ 1 adet Guitar Rig 4 = Hayal edilemeyecek efekt zenginliği
    [B]

Gitar Dersi Video

Alıntı fox07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi hatandan başlasam bilemedim,zaten satılık bölümünün içerisinde açtığın ilanın başlığına tekrar satılık yazmandan mı? yoksa iletişim ile ilgili her türlü bilgiyi paylaşmandan mı,yoksa urunle alakalı hicbir resim eklememenden mi
    şuan elimde resim yok olunca eklerim iletişim bilgilierimi de kendi isteğiml paylaşıyorum yasak oldugunu bilmiyordum uyardığın için sağol

Gitar Dersi Video
    Durumu: Hazar Ozan çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 225
    250 Mesajına 563 beğeni yapıldı.

0 fiyatı 120tl olan ürünü 2. el olarak 130 liraya satmayı nası düşünüyosun peki?
    Marifetler iltifata tâbidir, iltifatsız metaa zâyidir.

Hiçbirimiz ucuz mal alacak kadar zengin değiliz.

Gitar Dersi Video

o ürünüü satmıyorum ki ben o bahsettiğiniz model degil benimki zaten o yüzden bulamadım fotosunu stagg in sitesine girdim orda da yok üretimi çoktan durduruldugu icin

yani buşekilde ürün hakkında birşey bilmeden yargılamaya başlayanları anlamıyorum

Gitar Dersi Video

Bende Bir Stagg kullanıcısıyım.Stagg in 1956 dan beri üretilmiş 10 GA DR,10 GA UK,10 GA EU ve 10w Akustik amfisinden başka bir model yok. GA serisinden UK ve EU olanlar,GA serisinin DR olanlarından sadece versiyon ve yıl farkı var.Bu kadar.Ve şuan faal olarak satışta olan tek amfi 10 GA DR. Satıştan kalktı ise seninki de EU veya UK dir.

Bir şey bilip bilmediğimi bilip bilmeden yargılamaya başlayanları bende anlamıyorum...

Gitar Dersi Video

bukadar emin konuşmanıza ağzım açık kaldı ancak şunu belirteyim başka amfi yok yani stagg ın bu 10w tta?

peki ben de diyorum ki benimki stagg 10 w CA başka model yok diyorsun birşeyler bildiğini iddia edip ama bendeki 10w ca
    herşeyi bldiğini iddia edenleri hiç anlamıyorum

allahım ya sanki tartışılması gerekn yer de burası bu konuyu
    aha olan siteyi debuldum bilmiyorum yasakmı başka site paylaşımı yasak mı

Amazon.com: Stagg Music CA-10 Pack Guitar Amplifier: Musical Instruments buyur
    bakalım hala konuşacakmısın?

modlardan özür diliyorum
    Konu funberk tarafından (22.12.10 Saat 03:33 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video

Mesajını öğlen mesajlaşma esnasında gördüm.Evet gerçekten bilmiyordum.Seneler önce stagg markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmış bir abimize telefon açtım.(Bu kadar emin konuşmamın sebebi o dükkanda çalışmış olmam.)Kendisine bilip bilmediğini sordum. Bir ara eline geçtiğini söyledi.Kataloglarda ve listede neden yer almadığını sordum.Bakacağını söyleyip akşam telefon aç dedi.Biraz önce aradım ve Konuşma aynen şudur.
    Selamlaşmadan sonra.
    -Öğrenebildin mi peki?diye sordum
    -Eski toptancıdan bilgi aldığını söyledi.
    -Dinliyorum dedim
    -stagg bu amfiyi 2-3 yıl civarında üretmiş yaklaşık piyasaya 10 bin civarında ürün sunulmuş fakat ürünlerin yüzde 70 inden fazlası hatalı olduğu için ürün mağazalardan toplatılmış ve o seneye özgü kataloglardan kaldırılmış. ve bir dahada yer almamış. dedi.Teşekkürümü ettim kapattım.

Dik başlılığım için özür dilerim.Fakat yinede bir şey konusunda ne kadar bilgiye sahip olduğumu bilmeden.Söylemde bulunamazsın.

Gitar Dersi Video

birşey konusunda okadar iddialı konuşursan mal sahibinden daha iddialı konuşursan böyle bir söylemde bulunurum benim amcam müzik dükkanı sahibi bursada bende biliyorum neyin ne oldugunu demekki herkesin bir bildiği varmış demeyi öğrenmeli herkes nekadarı hatalı veya degil bilmiyorum ama bildiğim şey şu şuan elimde olan bu amfi suanki çıkardıkları o ga seri sinin 10 watlıgını kullandım iğrenc bir distortion tnu vardı. bendeki bu ürün distortion tonları ona göre çok daha canlı senin bahsettiğin olayı bilmiyorum bende aradım amcama sordum hatalı ürün falan değil sadece bir dönem ürettiler özel üretimdi pahalıydı o paraya diğer markalarla baş edemediği için o sürmü durdular dedi ayrıca benim satmakta oldugum bir cihaz hakkında gelip yanlış bilgi aldığın yada dogru sandıgın hatalı üretim tarzı şşeyleri de yazmazsan sevinirim

birşey konusunda bilgiye sahip olmadan( yada tamamına sahip olmadan) dik başlılık gösterme. noldu şimdi okadar iddialaşman benimle?

ucuz şeyler bunlar gereksiz yere sohbeti buhale getirdin şurada satacağım bi mal var alıcı bile değilsin sadece diğer insanları etkiliyorsun

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar