Close
Giriş Bilgileriniz

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Orjinal tabları nerelerde bulabilirim ?

Gitar Dersi Video
    Durumu: t.ümit.z çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 2
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Orjinal tabları nerelerde bulabilirim ?

herkese iyi günler internet sitelerinde baktığım(ultimate-guitar vb. sitelerde) tablar %100 doğru değil.Evde "for whom the bell tolls" ve "fade to black" tab kağıtları bulunuyor(gitar hocamdan almıştım).Bu tarz kağıt halindeki tabları nerelerde bulabilirim.Şimdiden teşekkürler.

Gitar Dersi Video
    Durumu: usamind çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 6
    2 Mesajına 2 beğeni yapıldı.

Bunu bende merak ediyorum yardım edin lütfen. Orjinal Guitar Pro tab ı bulmak mümkünmüdür ? (+1)

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

Alıntı t.ümit.z Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese iyi günler internet sitelerinde baktığım(ultimate-guitar vb. sitelerde) tablar %100 doğru değil.Evde "for whom the bell tolls" ve "fade to black" tab kağıtları bulunuyor(gitar hocamdan almıştım).Bu tarz kağıt halindeki tabları nerelerde bulabilirim.Şimdiden teşekkürler.
    hocan nerden almış, james hetfield mı kargolamış ?
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

4. quentin adlı üyemizin mesajı 2 defa beğenildi.

gxrkem26 (09.08.11), Telecastrr9724 (10.04.11)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Nirde çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 68
    39 Mesajına 77 beğeni yapıldı.

Alıntı THE_KERİM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocan nerden almış, james hetfield mı kargolamış ?
    Orijinal olarak satılan bazı yabancı kitaplar olabiliyor.Tüm albümün notalarını içeren kill'em all albümünü gördüm mesela.
    Ayrıca mesajın komik değil,komik olmaya çalışman da hiç komik değil.Yardım etmek varken...

Düzeltme:Amazon'da bulabildim dostum işine yarar.http://www.amazon.com/Hal-Leonard-Me.../dp/B000RIDJ3A
    Konu Nirde tarafından (11.04.11 Saat 12:10 AM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: remztolgay çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 39
    21 Mesajına 46 beğeni yapıldı.

Yanlış gördüğünüz yerleri düzeltmeye çalışın bu geliştirir sizi.
    Remzi Tolgay Çobanoğlu

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

Alıntı Nirde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orijinal olarak satılan bazı yabancı kitaplar olabiliyor.Tüm albümün notalarını içeren kill'em all albümünü gördüm mesela.
    Ayrıca mesajın komik değil,komik olmaya çalışman da hiç komik değil.Yardım etmek varken...
    komik olmaya çalışmıyorum, eğer komik olmaya çalışsaydım sen bu yazıyı yazamazdın.. mesajımda bir soru sordum ? ve bu sorunun cevabını vermek sana düşmez..yardım konusuna gelince, senden kat kat yardımım olmuştur bu foruma..bunu sorgulayacak son kişi bile olamazsın...kısacası parazit yapmazsan sevinirim, derdin varsa özelegel, olmadı profilimden msn adresimi ekle...iyi forumlar...
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

8. quentin adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Telecastrr9724 (11.04.11)

Gitar Dersi Video
    Durumu: misspaw çevrimdışı
    Yer: HATAY
    Beğendiği Mesajlar: 4
    19 Mesajına 28 beğeni yapıldı.

kardeş hiçbir gitarist notalarını vermez hani verir de tüm albümü vermez ben de o kill em all albümünün tüm notalarını içeren kitabı gördüm ancak o da yine bir şirketin ürünüydü çok ufak tefek hatalar olmasıda mümkündür. bir yerden sonra kulağına güvenmen gerekir ayrıca kerimin lafı birsürü boş laf kalabalığından kurtarıyordu sen onu anlamadın )

Gitar Dersi Video
    Durumu: manualwah çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

Bence takılmayın arkadaşlar bu kadar birebir tab bulacağız diye..En doğru bulduğunuzu kullanın , fark ettiğiniz hataları düzeltmeye çalışın.Ha ben vakti zamanında bir tab kavgasına girmiştim tab ı beğendim diye.İtiraz sebebi de master of puppets da ,videolarında James mi teli 12. perdeden başlıyormuş da tab da başka bir yerden başlıyormuş(kastedilen yer de la teli 7. perde ).Bu kadar da kasmaya gerek yok bence.Sadece tabı ezberlemekten ziyade kendimize uygun pozisyonlar da üretmek gerekir diye düşünüyorum.

DMRCİ
    MANUALWAH

Ibanez RG 1570(Split-Coil),Gibson Lp LpjFujigen JTD5M StratIbanez ValBee 5w AllTube Amplifier,Ashton GA100 Head Amplifier,Boss GT-8 Processor ,Bugera 10" SpeakerBoss ST-2 CryBaby GCB95

Gitar Dersi Video
    Durumu: tuncaemre çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 6
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

ben anladım senin ne demek istediğini yabancı torent sitelerinde oluyor genelde bu istediklerin bulamazsan benle iletişime geç

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar