Close
Giriş Bilgileriniz

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: kürşat gökçe kimdir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: kürşat gökçe çevrimdışı
    Yer: italy-torino
    Beğendiği Mesajlar: 0
    2 Mesajına 2 beğeni yapıldı.

Standart kürşat gökçe kimdir.

kısaca kendini tanıtacak olursa.1983 yılında lecce de dogdu.babası gemıcılık sektorunde (elektrık muhendısı) idi.aslen turk kökenlı olan kürşat'ın muzık ıle tanışması 7 yaşina dayanıyor.ilk öncelerı annesının yan flutune merak saran kürşat daha sonraları gitarla haşir neşir olmaya başladı.8 yaşinda babasndan klasık gıtar alması için israr eden (süreklı aglayan)kürşat.sonunda babasının düş yakamdan demesı sonucunda gıtarına kavuşmuş oldu.gitarı almakla kurtuldugunu sanan kemal bey (babam) aslında başina geleceklerden habersızdır.12 yaşina kadar 2 klasık gıtar eskıten kürşat.daha sonra akustık gitar'a başlar.15 yaşina kadr akustık çaldıktan sonra ılk elektro gıtarı olan.ıbanez at300 ne kavuşur.izlediği amerıcan flımlerınden esınlendığı rıvayet edılcek olursa.babasının garajını mını studio ya çevirir.her nekadr babası karşi gelsede kürşatın içinde rock cı ruhu yenemıyerek garajina veda eder..bı kaç sene öyle takıldıktan sonra.yıne babasının işi sebebıyle torınoya taşinirlar.artık onu sıkıcı gunlerın geldıgı düşüncesı sarar çünkü torıno bı sanayi şehrı.yanı yaşam yok.bıkaç yılsonra yenı arkadaşlar edınerek bır nu metal grubu kurarlar.ancak bu grup 3 sene dayanır ve dagılır.şu aralr sadece okulu ile meşkul olan kürşat boş vakıtlerınde de gitar çalarak vaktını geçirıyo... kısaca tanıtcak olursam.( ben kürşat.)

Gitar Dersi Video
    Durumu: deyht çevrimdışı
    Yer: İst
    Beğendiği Mesajlar: 6
    32 Mesajına 48 beğeni yapıldı.

Vay be hoşgeldin film gibi adamsın

Gitar Dersi Video

kısmetım yoktu kı.bu işler nasıp kısmet işleri.kaderımde muzık yazgım böyleymış...kısa surdu.şimdi evde tek başima çalıyom.çocuklarıma ögretırım. onlar devam eder artık ilerde.

Gitar Dersi Video
    Durumu: barasha çevrimdışı
    Yer: adana/çukurova
    Beğendiği Mesajlar: 1
    6 Mesajına 6 beğeni yapıldı.

gerçekten film gibi.. ama anladığım kadarıyla gitarla bayağı haşirneşirsin.. ksmetin şimdilik yok ama umarım ilerde arkadaşlarınla ya da ciddi bi grup olştrurusnz... bide benden sana tavsiye eğer elektroda şimdilik okdar iddalı değilsen black metal ve ya death metal(tabiki biraz slow) çalmaya çalış unutmadan hoşgeldin...
    ÖMER!

GÖRELİM BAKALIM HAYAT BİZE NE GÖSTERECEK

O Şimdi Asker C* !
    Durumu: ylmzbrhm çevrimdışı
    Yer: izmir/bornova
    Beğendiği Mesajlar: 145
    111 Mesajına 199 beğeni yapıldı.

hoşgeldin... bir ara roman kitabının başındayım sandım, baya akıcı yazıyosun
    YıLmaZ
    izmir24

Gitar Dersi Video
    Durumu: | Selim IŞIK | çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 1.236
    1.057 Mesajına 5.376 beğeni yapıldı.

çok güzel bir tanıtım olmuş kürşat. hangi ülkedesin şimdi. belki net üzerinden müzik yapılabilir. ne kadar verimli olur bilmem ama bunuda düşünün
    https://www.youtube.com/watch?v=__-tXk2oGvw

Özel mesajla genel sorular sormayınız. Sorunuz daha önce cevaplanmış olabilir veya videolarda bahsedilmiş olabilir. Öncelikle araştırın. Eğer bulamazsanız ilgili bölüme yeni başlık açın. Açtığınız başlığın linkini özel mesaj olarak bana atın ki o cevaptan bütün G.D.V faydalansın.

NEDEN İSTERKEN DENİZSİNİZ VERİRKEN DAMLA.

Gitar Dersi Video

italy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gitar Dersi Video
    Durumu: karaca çevrimdışı
    Yer: izmir
    Beğendiği Mesajlar: 3
    15 Mesajına 21 beğeni yapıldı.

hoşgeldin kürşatbiliyorum italyayı çok sık gittiğim bir ülkeydi.
    Why High One Why

Gitar Dersi Video

Alıntı barasha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten film gibi.. ama anladığım kadarıyla gitarla bayağı haşirneşirsin.. ksmetin şimdilik yok ama umarım ilerde arkadaşlarınla ya da ciddi bi grup olştrurusnz... bide benden sana tavsiye eğer elektroda şimdilik okdar iddalı değilsen black metal ve ya death metal(tabiki biraz slow) çalmaya çalış unutmadan hoşgeldin...

sorunum gitardakı iddam deyıldı...bı grup kuruldugun da uyeler arasındakı ıletışmde çok önemlıdır.benım olayım ordan kaynaklanıyordu.aslında tum uyelerde vardı bu sorun ondan dagıldı.ama herşey okadr guzeldı kı.bı dj bulana kadr neler yaşadık.ama işte bı noktaya gelınce,çözumu grubu dagıtmakta buluyor ınsan.tarzıma gelcek olursak.olabılır aslında.belkı gun gelır tc de bı grup kurarım.:d

not:turkçeyı tc dişinda olmana ragmen güzel kullanıyosn dicek olursanız..bunun sebebı çok tc kitapları okumamdir.zaten babam turkdur.

Gitar Dersi Video
    Durumu: barasha çevrimdışı
    Yer: adana/çukurova
    Beğendiği Mesajlar: 1
    6 Mesajına 6 beğeni yapıldı.

Alıntı kürşat gökçe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorunum gitardakı iddam deyıldı...bı grup kuruldugun da uyeler arasındakı ıletışmde çok önemlıdır.benım olayım ordan kaynaklanıyordu.aslında tum uyelerde vardı bu sorun ondan dagıldı.ama herşey okadr guzeldı kı.bı dj bulana kadr neler yaşadık.ama işte bı noktaya gelınce,çözumu grubu dagıtmakta buluyor ınsan.tarzıma gelcek olursak.olabılır aslında.belkı gun gelır tc de bı grup kurarım.:d

not:turkçeyı tc dişinda olmana ragmen güzel kullanıyosn dicek olursanız..bunun sebebı çok tc kitapları okumamdir.zaten babam turkdur.
    anladım.. demekki öle gerekiyormuş öle olmuş artık kısmet başka gruplara.. hem ben tarzını değiştirmek anlamında değil güvenini kazanman için söledim.. hem inş. gelirsin vede şansın yüksek olur
    ÖMER!

GÖRELİM BAKALIM HAYAT BİZE NE GÖSTERECEK

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar