Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: ogün sanlısoy yeni albümü

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

Standart ogün sanlısoy yeni albümü

Ogün Sanlısoy’un “Ben” adlı yeni albümü, Pasaj Müzik etiketiyle dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. 13 adet şarkının yer aldığı albümde 12 şarkının söz ve müziği Ogün Sanlısoy’a ait. Daha önce internet sitelerinde single olarak yayınlanan “Yukarıya Bak” ve “Büyüdük Aniden” isimli şarkıların yanı sıra, sanatçının canlı performans olarak çeşitli mekânlarda repertuarına aldığı, Erkin Koray’ın yıllar önce seslendirdiği “Anma Arkadaş” şarkısıda yer alıyor.

Beş ayrı stüdyoda çalışılarak tamamlanan “BEN” albümünün kayıtlarının büyük bölümü Flat stüdyolarında Ender Balcı tarafından yapıldı. Davul kayıtları Serdar Öztop’un stüdyosunda, yaylılar stüdyo Ck’de, bazı vokal ve enstrümanlarda Ankara Mars ve Volkan Başaran home stüdyosunda kaydedildi.

Albümün çıkış şarkısı ‘AVUNMAK ZOR’a Mahir Akyol yönetmenliğinde klip çekilirken; albüm imaj fotoğraflarında Mehmet Turgut imzası bulunuyor. Fotoğraf çekimlerinde, beş farklı kostüm kullanılarak,yaklaşık 8 saat çalışıldı.

Albümün çıkış tarihi olarak 7 Şubat 2011 tarihi belirtilmektedir. Ayrıca sanatçı, uzun bir aranın ardından ilk kez, 16 Şubat’ta Jolly Joker Balans sahnesinde gerçekleştireceği lansman(tanıtım) gecesi ile dinleyicileriyle buluşacaktır. Albümde yer alan şarkılar;

1- Ben
    2- Avunmak Zor
    3- Anma Arkadaş
    4- Bu Ne Biçim Aşk
    5- Dikenli Menzil
    6- Küçük Mafya
    7- Çek
    8- Son Kez
    9- Yalnız Gittin
    10- Büyüdük Aniden
    11- İstanbul Sular Altında
    12- Gidenlerden
    13- Yukarıya Bak
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

2. quentin adlı üyemizin mesajı 3 defa beğenildi.

Altay Dağlı (09.02.11), Fikret Makara (15.02.11), m.f.k (09.02.11)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Altay Dağlı çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Ümraniye
    Beğendiği Mesajlar: 957
    467 Mesajına 797 beğeni yapıldı.

herhangi bir çalışmanın içinde ufaktanda olsa serdar öztop ismini gördüğüm zaman,tamamdır diyorum.tamamdır
    Yaşlanmış Notalar

Keşke hiç soru gelmese ama,hadi siz yine sorun kıramıyorum
    http://www.facebook.com/profile.php?id=1523118606

4. Altay Dağlı adlı üyemizin mesajı 2 defa beğenildi.

m.f.k (09.02.11), quentin (10.02.11)

Gitar Dersi Video
    Durumu: m.f.k çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 28
    29 Mesajına 35 beğeni yapıldı.

herhangi bir çalışmanın içinde ufaktanda olsa serdar öztop ismini gördüğüm zaman,tamamdır diyorum.tamamdır
    tamamdır
    http://www.gitardersivideo.com/signaturepics/sigpic21651_1.gif

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

ogün le çalışan adam zaten adam gibi adamdır..çünkü ogün sanlısoy insan olarak çok karakterli ve iyi bir adam...
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar