Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Guitar rig 4 cızırdama ve çalışmama

Gitar Dersi Video
    Durumu: umtcn321 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Guitar rig 4 cızırdama ve çalışmama

Arkadaşlar guitar rig 4 ü kurdum .gitarım da bilgisayara bağlıydı. ilk açarken bi ayar istedi benden Audio and MID ayarları gibi bişeydi. o başlar başlamaz cızırdama sesleri gelmeye başladı ve gitarın sesini alamaz oldum. programda efekt seçiyorum fakat hiçbişey değişmiyor aynı cızırdama. hatta daha da artıyor efekt in gain ine göre. asio4all da kurdum ama nası kullanıcagımı bilmiyorum. bana yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler ilgilenene herkese

Gitar Dersi Video
    Durumu: Kaan Yedigöz çevrimdışı
    Yer: Mersin
    Beğendiği Mesajlar: 73
    14 Mesajına 15 beğeni yapıldı.

Ses kartın iyi mi?
    "Ne kadar hızlı gittiğini frene basınca anlarsın."
    -Epiphone Les Paul 100

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

ram 1.5 ve üstü olmalı problem olmamamısı için.....audio ayarlarından hoparlör çıkışlerını değiştirerek dene...autput larla falan oyna...
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

Gitar Dersi Video
    Durumu: Arcatera çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 18
    52 Mesajına 95 beğeni yapıldı.

GR4 le çok uğraştım o yüzden baya bir bilgi sahibi oldum
    Birincisi gitarın jackını Line-in (mavi) olan yere takman gerekir.(En az gürültü için)
    Asio4All program değildir driverdir kur arkada çalışsın ayarlarıyla oynama
    Ses ayarlarını realtek programı vs. benzer programdan Tüm mikrofon line in outputlarını sustur.Kayıt kısmında Hat sesi gibi birşey var(Mik,Hoparlör gibi kayıt edilecek sesleri kapat) sadece o açık kalsın.%25-30 civarında ses oranı olsun.

Ses kartının iyi yada kötü olması öyle çok etki etmez iyi bir ses kartı alacağına amfi al daha iyi zaten onboard kullanıyorum gayet iyi

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar