Close
Giriş Bilgileriniz

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: elektro gitarımı jak ile bilgisayırıma bağadım ama bilgisayarımdan ses alamıyorum???

Gitar Dersi Video
    Durumu: netcil çevrimdışı
    Yer: Ankara
    Beğendiği Mesajlar: 0
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

Standart elektro gitarımı jak ile bilgisayırıma bağadım ama bilgisayarımdan ses alamıyorum???

arkadaşlar elektro gitarımı bilgisayarıma takıyorum ama bilgisayardan ses gelmiyor...ses ayarlarınıda kontrol ettim eksik bişey göremiyorum...ara kablonun ve jak ın çalıştığınada eminim...yardım ederseniz minnettar kalırım...şimdiden teşekkür ederim....

Gitar Dersi Video
    Durumu: OuzAn çevrimdışı
    Yer: Geçmişte
    Beğendiği Mesajlar: 20
    18 Mesajına 21 beğeni yapıldı.

Alıntı Philosophos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım line inden giriyosan hat sesini microfon girişinden giriyosan microfon sesi açık olcak birde gelişmiş denetimler varsa gelişmiş denetimleri tıklıcan ve mikrofonun ses ayar çubuğunun altına gelişmiş sekmesi gelcek oraya girip 1 mikrofon artırma kutusunu işaretlemelisin..ses ayarlarından normalde açık gözüküyosa seçeneklerden özelliklere gir ve ses kartının input seçeneklerini aç çıkan ekranda yine mikrofon sesi ve line in yani hat sesi açık olmalı hangisinden giriyosan artık tabi bu benim ses kartımda böyle sende bu farklı olabilir kurcalayıp bulmalısın
    katılıyorum

Gitar Dersi Video
    Durumu: netcil çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

usta teşekkür ederim dediklerinin hepsine baktım...senin dediğin xp işletim sistemi için galiba benimki vista ama genede tüm ses ayarlarını kontrol ettim...başka çözümü olan???:S:S

Gitar Dersi Video
    Durumu: RaistEmre çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 11
    12 Mesajına 12 beğeni yapıldı.

Arkadaşlar mrk ettiğim birşey var benım ses kartım onboard 3 girişi var microfon girişine jack ıle gıtarı baglasam efect programlarıyla ıstediğim sesı alabılırmıyım acaba 5+1 kullanıyorum evde

Gitar Dersi Video
    Durumu: ErHaN SeRiN çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    21 Mesajına 27 beğeni yapıldı.

Alıntı RaistEmre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar mrk ettiğim birşey var benım ses kartım onboard 3 girişi var microfon girişine jack ıle gıtarı baglasam efect programlarıyla ıstediğim sesı alabılırmıyım acaba 5+1 kullanıyorum evde
    evet cok cok iyi olmasada güzel efekler alırsın yinede .... gitarın jacıkını jack küçültücü ile line girişine ses kartım yokken bende aynı sekılde kullanıyordum..line girişinden takarsın gitarı ama bide asio4all programını yuklemen gerekicek.gitardan pc ye ses gecikmesini engellemek için.biraz gecikme oluyo cunku o program sayesnde gecıkme kalkıyo ve istedigin efekt programınla birlikte kullanabilirsin..kolay gelsin
    {...ErHaN SeRiN...}
    PendiK\İstanbul

Ekipmanlar
    Elektro gitar : İbanez rg 350 dx wh
    Bass gitar : İbanez gsr180
    Midi klavye : M audio keyrig 49
    Ses kartı : Line 6 Ux2 pod studio
    Amfi : Marshall 15 DFX
    Programlar : Cubase sx3 gitar rig 4 nı acuostic piano
    kontakt3 ez drummer wawelab 6 Native instrument Komplete 5 serisi pod Farm 2

http://www.myspace.com/erhanserin

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar