Close
Giriş Bilgileriniz

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Yalaka astrolog

Gitar Dersi Video
    Durumu: Deemet çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 324
    247 Mesajına 464 beğeni yapıldı.

Standart Yalaka astrolog

KOÇ

Canim benim. Ya ben yerim senin o duygusal , mütevazi, ince,anlayis yumagi duygularini! Sen seçildinde mi gönderildin bu dünyaya. Bir insan bu kadar mi düzgün, bu kadar mi programli, bu kadar mi anlayisli olabilir.. Bu koçlar var ya,IQ seviyesi yüksek insanlarin burcudur. Dost insan, güzel insan. Insan gibi insan. Allah seni basimizdan, yanimizdan eksik etmesin.Iyi ki varsin! Allah herkese koç gibi dostlar nasip etsin insallah.Bitanem benim, canim canim...

BOGA

Ayy benim güzeller güzelim. Bu bogalar var ya dünya tatlisi,yer gök harikasi, seker mi seker insanlardir. Bal bunlar bal. Bunun sohbetine doyum olmaz. Iyi sevgili, iyi arkadas,iyi,iyi,iyi,...... say say bitmez bunlar.Hatta bak yazmayayim dedim, ama dayanamayacagim ve sizinle de paylasacagim bu gerçegi. Biliyor musunuz ki sizler; "bir boğa birdünyaya bedeldir"...
    ()
    İKİZLER

Şanli burç aleminin, yere göge sigmaz, harikulade burçgurubudur.Halt etmis sana iki yüzlü diyenler. Onlar seni çekemiyorlar.Rahatligin, her ortama uyum saglayisin, pratik zekan... Taaabiiiki kiskanirlar seni sekerim. Km senin gibi kadar özgüven sahibi olmayi istemez ki. Sen hiçbir zaman unutma ikizler, seni hayatin boyunca çekemeyenler olacaktir. Sen hiç takma o güzel kafani onlara. Sen burçlarin en sevimlisisin. Adin ikizler ama, sen bitanesin.

YENGEÇ

Allah seni yaratti, melekleri niye yaratti. Ya kardesim nedir bu zerafet, karizma... Sen miknatıs misin nesin? Bir insan her girdigi ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasil basarir. Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden. Yoksa sen mükemmelligin es anlami misin? Kim istemez annesi yengeç burcu olsun, esi bir yengeç burcu olsun. Sen var ya olmazsa olmazsin. Burçlarin bas tacisin.

ASLAN

Heyt bee.. gözümüzün senligi, gözümüzüz nuru. Afet-i devran,mükemmel-i cihan. Aslan mi bu aslan. Senin kadar aynalarlabarisik olan var mi su dünyada. Sen ki güzelligin simgesi, yeryüzünü güneşi. Senin bütün fallarnda nazar çikacaktir. Mümkündür.Baska mümkünati da yoktur. Allah seni kem gözlerden korusun insallah,emi?

BASAK

Merhametlim benim. Karincayi bile incitemeyen, hassas ,sevgi dolu,güzel basagim benim. Efendiligin simgesi, kibar insan. Seni varya anlatacak kelime bulamiyorum. Nesin sen? Yoksa kanatsiz bir melek mi? Herkesin iyiligini düsünen, verici , vefakar basak.Senin adin basak degil, barisin , temizligin simgesi beyaz güvercin olmaliydi. Neyse canim üzülme. Biz biliyoruz ya yeter.Üzülme tamam mi?Beyaz güvercinim benim.

TERAZI

Hay sana dengesiz diyen o dengesizler. Ben onlara ne diyeyim bilmiyorum ki! Yahu sen olmasan varya, su insanoglu soyunda bir eksiklikbir yitim olurdu. Sen dengesin insanlik için. Alem buysa kral sensin. Sen susarsan bir neden, konusursan ayri bir neden vardir. Marifetli,kabiliyetli,en artili burç sensin. Senin üstüne burç taniyan, megalomandir.Söylesene senin üstüne burç mu vardir? Ben ki sahsi fikrim, sendeniyisini bilmem, tanimam, görmem.

AKREP

Herkes bir akrep olarak dogmayi isterdi inan bana. Güzel gözlerin,gururun, albeninin temel tasi akrep. Senin kadar hayatina hakim,senin kadar yaptigi isin arkasinda durabilen kaç kisi kaldi artik.Allah senin soyunu eksik etmesin. Sen ki, bir bakisiyla buzlari eritebilen, insana senin için Ferhat olup daglari delmeyi istettirebilen insan. Kim demisse sana fesat diye, onlarin hepsi............... Neyse, yine açtiracaklar agzimi. Senin güzel
    gözlerin bile yeter o kiskançlara. Sen görmezden, duymazdan gel o fesatlari.

YAY

Kainatin bir burcu olsa , kesin yay olurdu. Sanatkar,vefakar, dogru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek. Çevresinde bir tek yay olmayan bir arkadas grubunu, ugruma ölecek olsalar bile tanimam ben.Senin heyecan budalasi oldugunu sanan bir grup kendini
    bilmez,senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir. Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen. Senin havan bile yeter güzelim. Çatlasin çekemeyenlerin.

OGLAK

Sana inatçı diyorlar diye üzülme. Onlar senin istikrarina gıptayla bakip, senin yarin bile edemeyen kisiler.Dürüstlük senin burç genlerinde var. Bütün alimler, bilginler genelde oglaktir. Oglak burcu olmak bile,tek basina bir sereftir. Hatta oglak burcu olarak dogamamis kadersizler için, oglak burcunu birinci dereceden akrabasi olmak bile ayri bir sereftir. Sen kivrak zekanla, zaten her zaman
    bir sifir öndesin.

KOVA

Hep çevresindekileri düşünen, insancil duygulari fazla gelismis, sevgi dolu kovalar. Allah sizin iyiliginizi versin emi? Ayol bune vericilik, bu ne genis bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher oldugundan habersiz mi? Esitlik senin için ne kadar önemli. Ah keske herkes senin çeyregin kadarbile olabilse. Sen çok yasa emi?

BALIK

Insanlar öyle duygu yoksunu olmuslar ki, senin bu yaradilisinın özü duygusalligini alaya alacak kadar saçmalayabiliyorlar bazen. Sen paranoyak degilsin canim, ince fikirlisin. Ama nerdeee, bu ayrimi yapacak kafa bazilarinda. Ben senin o yanagina düşen gözyaşını seviyorum, o hüzün dolu bakisini seviyorum, o sevgi dolu,gizemli yüregini seviyorum. Sana sıkıcı diyenler bogum bogum sıkıla insallah. Sen ferah tut kendini. Rahat ol, bosver, takma o çan çan çeneleri kafana.

Alıntıdır..
    Konu Deemet tarafından (01.03.11 Saat 02:21 PM ) değiştirilmiştir.

2. Deemet adlı üyemizin mesajı 4 defa beğenildi.

Altay Dağlı (23.02.11), Lely (23.02.11), r00t (01.03.11), Seda Nur SAHiN (23.02.11)

Gitar Dersi Video
    Durumu: BüşŞ çevrimdışı
    Yer: İzmir
    Beğendiği Mesajlar: 99
    240 Mesajına 371 beğeni yapıldı.

KOVA

Hep çevresindekileri düşünen, insancil duygulari fazla gelismis, sevgi dolu kovalar. Allah sizin iyiliginizi versin emi? Ayol bune vericilik, bu ne genis bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher oldugundan habersiz mi? Esitlik senin için ne kadar önemli. Ah keske herkes senin çeyregin kadarbile olabilse. Sen çok yasa emi?

Sabit fikirliyimdir doğru Sevgi doluyumdur doğru.. Eşitlik benim için çok önemlidir buda doğru beni anlatmış yiaa

Dezzeeeem Sen iste yeter çok yaşarım ben
    Konu BüşŞ tarafından (01.03.11 Saat 08:22 PM ) değiştirilmiştir.
    Kıvırcık Bukowski

4. BüşŞ adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Deemet (01.03.11)

Gitar Dersi Video
    Durumu: müge çevrimdışı
    Yer: şura
    Beğendiği Mesajlar: 8
    9 Mesajına 13 beğeni yapıldı.

OGLAK

Sana inatçı diyorlar diye üzülme. Onlar senin istikrarina gıptayla bakip, senin yarin bile edemeyen kisiler.Dürüstlük senin burç genlerinde var. Bütün alimler, bilginler genelde oglaktir. Oglak burcu olmak bile,tek basina bir sereftir. Hatta oglak burcu olarak dogamamis kadersizler için, oglak burcunu birinci dereceden akrabasi olmak bile ayri bir sereftir. Sen kivrak zekanla, zaten her zaman
    bir sifir öndesin.

kendimi sevdiiiiim be

6. müge adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Deemet (01.03.11)

Gitar Dersi Video
    Durumu: KingdomOfHeaven çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 78
    75 Mesajına 95 beğeni yapıldı.

ASLAN

Heyt bee.. gözümüzün senligi, gözümüzüz nuru. Afet-i devran,mükemmel-i cihan. Aslan mi bu aslan. Senin kadar aynalarlabarisik olan var mi su dünyada. Sen ki güzelligin simgesi, yeryüzünü güneşi. Senin bütün fallarnda nazar çikacaktir. Mümkündür.Baska mümkünati da yoktur. Allah seni kem gözlerden korusun insallah,emi? Vay Arkadaş

Music Soul!!!
    Ibanez RG 1570 (Japan)<-----Hastasıyız

8. KingdomOfHeaven adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Deemet (01.03.11)

Gitar Dersi Video

Benden baska boga yok mu yaaa

Gitar Dersi Video
    Durumu: mk61 çevrimdışı
    Yer: Trabzon
    Beğendiği Mesajlar: 249
    278 Mesajına 481 beğeni yapıldı.

Astroloğumuz bir hayli yalakaymış gerçekten ..
    Müzisyen olmak; bir şeyler yaratırken zevkten, o yarattığı şeyin farkında olamamak demektir.

Eric Clapton

11. mk61 adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Deemet (01.03.11)

Durumu: r00t çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 910
    806 Mesajına 2.176 beğeni yapıldı.

Bir boğa da burada var
    Forum kurallarını okudunuz mu?

13. r00t adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Deemet (01.03.11)

Gitar Dersi Video

Alıntı Çağatay GEVREK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir boğa da burada var
    Tabi yaa ben anlamistim zaten Bal'iz biz bal

15. Deemet adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

r00t (01.03.11)

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar