Close
Giriş Bilgileriniz

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Site Tanıtımı

Gitar Dersi Video
    Durumu: Ahmet ERŞİK çevrimdışı
    Yer: deyim
    Beğendiği Mesajlar: 272
    117 Mesajına 170 beğeni yapıldı.

Standart Site Tanıtımı

Arkadaşlar biliyoruz rekor kırdık fakat diyorum ki üyelerimizi arttıralım ben bir çare buldum ama uygulayabilmek için gönüllü birkaç kişi gerekiyor..
    Müzikten ilgilenen kişileri siteye yönlendirme vs..

Önerim şu;
    Facebook Sayfamız mevcut zaten ama paylaşım sık sık olmuyor olmayınca tanınma olanağımız düşük oluyor ilk paylaşımları da şöyle düşünüyorum sitemizde gitar çalmasını bilen o kadar arkadaşlar var video/ses kayıtlarını paylaşarak bu işe başlayabiliriz.

Paylaşım konusunda yetkili şahısların onaylaması durumunda elimden geleni yapmaya hazırım.
    Konu Ahmet ERŞİK tarafından (02.03.11 Saat 12:07 AM ) değiştirilmiştir.
    Kime gönül verdiysek;
    Ya bi sevdiği var, ya da unutamadığı biri.
    https://www.facebook.com/NokT4

Gitar Dersi Video
    Durumu: Seda Nur SAHiN çevrimdışı
    Yer: Deutschland / Ulm
    Beğendiği Mesajlar: 156
    111 Mesajına 244 beğeni yapıldı.

Ben Selim isik gitar derslerinin reklam amacli hazirladigim slayti gdvnin adiyla facebook´daki tüm yabanci-türk gitar sayfalari, amatör sesler sayfalarina ve diger sayfalara paylastim...
    Kıpkızıl bir günesin önünde masmavi yelken gibidir hayat;
    Alır götürür seni bilinmeyen uzaklıklara,
    Sevda mavidir, mavi ise umut, gölgeler düşsede yüreğimin üstüne, o güneşi sakın söndürme!
    Eğer umut yoksa, yarınlar uzak kalır insana.
    Unutma ki; Bir "SEN" daha yok bu dünyada...

Durumu: r00t çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 910
    806 Mesajına 2.176 beğeni yapıldı.

4hmet_e, Şimdi öyle bir konu başlığı vermişsin ki yazdığın mesaja.Vallahi üzülmedim desem yalan olur.Siteye üye toplama gibi bir derdimiz yok zaten forumlarda sürekli aktif kullanıcılar bulamazsınız bu sadece bizim forumumuz için değil tüm forumlar için geçerli.Adam alacağını alır çeker gider.Daha sonradan oluşan dostluklar sayesinde veya hala alması gereken bilgiler varsa insanlar durur.
    30.000+ üyemiz var zaten daha ne kadar olsun veya olsa ne çıkar ki.Siteye günde 30.000 kişinin 10 da 1'i zor giriyor.Ha desenki siteye yeni bölümler açalım o bölümlerde aktiflik sağlayalım ona katılabilirim.Ama dediğin gibi bir projede sadece site adı duyulur site içerisinde bir aktiflik kesinlikle sağlanamaz.E diyeceksin site adı duyulsa da iyi değil mi? İyi tabi ama adam sadece bakar yani sitenin adı şuymuş der öteye geçmez.Arada çıkar mı 3-5 kişi çıkabilir ama nadir çıkar.Devede kulak olur yani.Şimdi dediğine göre Facebook'ta video paylaşalım gitarist arkadaşlarımızın.Ee facebook'tan paylaşınca bunun bize getirisi nedir? Bize bir getirisi olmaz ki adam zaten GDV benim videomu facebook'ta paylaşıyor banane siteden der oradan takip eder.Yani organik bir hit olmaz dediğin.Siteden hemen çıkma oranının yüzdelik dilimini arttırır o kadar.
    O facebook sayfamız kullanıcıların birbirini tanıması amacıyla açıldı hani paylaşım amacıyla açılmadı.Tabi paylaşım yapılsa güzel mi olur? Olur olmasına da işte bunun için senin gibi emek vereceğini belirtecek birkaç kişi bulmak lazım.Lafta kalmaması lazım işin yani.
    Özetle, kısmi olarak fikir güzel ama başlığa katılamam bunun haricinde dediklerim işte
    Forum kurallarını okudunuz mu?

Gitar Dersi Video
    Durumu: Altay Dağlı çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Ümraniye
    Beğendiği Mesajlar: 957
    467 Mesajına 797 beğeni yapıldı.

siteye üye toplama konusuna katılamayacağım.bana kalsa üye temizleme işine girerdim ya neyse

bahsettiğin öneriyse,bana o gitar çalan arkadaşların tanıtımları olur gibi geliyor sadece.yani kimse,yahu adam ne çalmış be acaba gdv den yetişme olabilir mi diye düşünmez.düşünsede buraya gelmez.gelsede bize faydası dokunmaz.bakınır gider bence.
    Yaşlanmış Notalar

Keşke hiç soru gelmese ama,hadi siz yine sorun kıramıyorum
    http://www.facebook.com/profile.php?id=1523118606

5. Altay Dağlı adlı üyemizin mesajı 2 defa beğenildi.

Alexi_Laiho (01.03.11), Lely (01.03.11)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Seda Nur SAHiN çevrimdışı
    Yer: Deutschland / Ulm
    Beğendiği Mesajlar: 156
    111 Mesajına 244 beğeni yapıldı.

Söyle diyelim o zaman gitar calmak isteyimte bütcesi olmayan veya yeterince doğru kaynak bulamayan insanlara Selim Isik gitar derslerine ve gdv´ye yönlendirme.
    Konu Seda Nur SAHiN tarafından (02.03.11 Saat 12:17 AM ) değiştirilmiştir.
    Kıpkızıl bir günesin önünde masmavi yelken gibidir hayat;
    Alır götürür seni bilinmeyen uzaklıklara,
    Sevda mavidir, mavi ise umut, gölgeler düşsede yüreğimin üstüne, o güneşi sakın söndürme!
    Eğer umut yoksa, yarınlar uzak kalır insana.
    Unutma ki; Bir "SEN" daha yok bu dünyada...

Gitar Dersi Video
    Durumu: Ahmet ERŞİK çevrimdışı
    Yer: deyim
    Beğendiği Mesajlar: 272
    117 Mesajına 170 beğeni yapıldı.

Benim düşüncem şuydu ben gitarı ilk elime aldıgım zaman ne selim ışık'ı biliyordum ne de burayı ders alıcak bir yer yoktu nette yazardım gitar dersleri diye bir site çıkmıştı ismini vermiyeyim ordan bakınırdım ama ordakiler de daha çok ileri düzeydekilere yönelik dersler veriliyordu sonra selim ışık'ı gördüm birkaç derslerine bakıyım dedim sonra buranın reklamı vardı bir videosunda siteye girdim kafama takılan soruları soruyorum vs eğlenceli zamanlarda geçiriyorum açıkcası.
    Benim gibi olan çok kişi var eminim buna site ismi duyulursa daha fazla kişi bilir ve daha fazla kitleye yardım edebiliriz selim hocanın dersleri daha çok duyulur o açıdan bakıyordum olaya..
    Konu başlığı yazarken hata yapmışım kısa zamanda değiştirmeye ya da değişttirdirmeye çalışıcağım
    Kime gönül verdiysek;
    Ya bi sevdiği var, ya da unutamadığı biri.
    https://www.facebook.com/NokT4

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

dediğin olayı selim hocanın videoları yapıyor zaten..youtubu sarmış durumda..hatta ben başka bi forumdan bi arkadaşa selim ışığı tanıyormusun dedim ? bana şunu dedi: '' tanımammı, youtube efsanesi''
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

9. quentin adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Alexi_Laiho (02.03.11)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Altay Dağlı çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Ümraniye
    Beğendiği Mesajlar: 957
    467 Mesajına 797 beğeni yapıldı.

düşüncene saygı duyuyorum tabiki.

ben mağazaclıkta çalıştım daha önce satış işinde.orda bir söz vardır.isteyen alsın diye.bunuda ona benzettim.tüm forum destek versede benim görüşüm şudur.

benim asıl amacım aynen satışta olduğu gibi,buraya gelenlere yardımcı olmak,gelmelerine değil.

kolay gelsin.
    Yaşlanmış Notalar

Keşke hiç soru gelmese ama,hadi siz yine sorun kıramıyorum
    http://www.facebook.com/profile.php?id=1523118606

11. Altay Dağlı adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Alexi_Laiho (02.03.11)

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar