Close
Giriş Bilgileriniz

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: solo sevdan bir ateş

Gitar Dersi Video
    Durumu: a-tha çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 3
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

Standart solo sevdan bir ateş

herkese merhabalar. gitarda çaldığım ilk şarkılardan 2. ya da 3. sü "sevdan bir ateş" şarkısıydı. arpejde çaldığım ilk şarkı yine sevdan bir ateş şarkısıydı. şimdi soloya geçmek istiyorum tabi ki başlangıç noktası yine sevdan bir ateş.gitar pro indirdim bunun için ama maalesf program çalışmıyor. solo olarak arattığımda birsürü şey buldum ama çoğu solo diye arpej yazmış. iş başa düştü dedim(çok biliyorum ya) ve bişeyler yaptım ama yaptığım şey sadece benziyor. denemek isteyenler için yazıyorum.
    5(2)-3(0)-2(0)-1(0)-1(3)-1(2) / 5(3)-3(0)-2(0)-1(0)-2(3)-2(1) /
    5(0)-4(2)-3(2)-2(1)-2(3)-2(1) / 5(2)-4(2)-3(0)-2(0)-2(1)-2(0) / 6(3)-6(2)-6(0)
    son bölümden sonra şarkıya geçilebilir diye düşünüyorum. amacım bilmişlik taslamak falan değil. sadece yaptığım şeyi ( ki çok az..) paylaşmak, eğer yanlışlarım varsa daha iyisi için ve şarkının geri kalanı için tavsiye almak.
    bu arada parantez içindeki rakamları perdeleri belirtmek için , parantez dışındaki rakamları telleri belirtmek için kullandım. herkese selamlar....

Gitar Dersi Video
    Durumu: Harun ŞATIR çevrimdışı
    Yer: Antalya
    Beğendiği Mesajlar: 8
    17 Mesajına 44 beğeni yapıldı.

bununla ilgili bir sürü döküman bulabilirsin akor tab sitelerine göz at istersen
    Şu Kahrolası Dilimi Kesin

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar