Close
Giriş Bilgileriniz

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İbanez AEG8E

Gitar Dersi Video
    Durumu: orhan_mrnc çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 7
    4 Mesajına 4 beğeni yapıldı.

Standart İbanez AEG8E

Bilindiği üzere gitarın kasası diğer akustiklere nazaran daha küçük, aramızda kullanan arkadaşlar varsa bir kaç sorum olucak.

-Gitarın ince kasa olması çıplak seste sorun yaratıyor mu?
    -Kasası klasik gitarla aynı boyutlarda mı yoksa biraz daha büyük mü?
    -Tınısı ağırlıklı olarak hangi müziğe hitap ediyor?
    - Tavsiye eder misiniz?

Gitar Dersi Video
    Durumu: burcinnogayoglu çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 6
    5 Mesajına 5 beğeni yapıldı.

bende yakın bir zamanda bu gitarı alacagım. açıkcası denedim bir müzik magazasında gitarı fakat tarz olarak bir tarza uyduramadım. benim genel amacaım beste calısmalarımda kullanmak. aslında youtube'ta videoları var dinleyebilirsin. cover şarkılar çalıp seslendirmişler. ayrıca Türkçe bir de tanıtım videosu var. çıplak sesi bence o kadar abartılacak kadar kısık değil. evde çalarken gayet uygun.

Gitar Dersi Video

Yaklaşık 2 gün önce bir mağazada deneme fırsatım oldu ve çok hoşuma gitti, dediğiniz gibi kısık ses sorunu yok evde çalmak için gayet uygun zaten kalabalık bir yerde çalıcaksanız muhmetelen amfi olur. Akustik alıcak arkadaşlara tavsiyen aeg8e'yi bir gözden geçirmeleri.

Gitar Dersi Video
    Durumu: yalchina çevrimdışı
    Yer: İstanbul / Kartal
    Beğendiği Mesajlar: 8
    4 Mesajına 6 beğeni yapıldı.

Güzel bir gitardır. Ama fender ya da gibson gibi şu tarz diyebileceğin bir gitardır diyemiyorum. Sonuçta sesinin sana hitap etmesi daha önemli.Bence bir müzik mağazasına gidip dene.Ama jumbo kasa gitar alırsan çıplak seside daha gür olur..İbanez aeg10e ve aeg10l modellerine de bakabilirsin.onların tınılarıda güzel 1 seneye yakın aeg10l kullandım.özellikle klavyesi çok rahat ve eq band olaraktan yarı profesyonel bir gitar.Senin denemen ve karar vermen daha sağlıklı

Gitar Dersi Video

Aeg8e'yi denedim çıplak sesi biraz düşük geldi lakin çıplak sesle fazla işim yok genelde sahnede kullanıcam. Elime biraz ufak geldi o kadar.

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar