Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Fikirlerinizi ve Düşüncelerinizi Bekliyorum

Gitar Dersi Video
    Durumu: aras çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

Standart Fikirlerinizi ve Düşüncelerinizi Bekliyorum

arkadaslar öncelıkle herkeze merhaba...ben sivasta bılgısayar boluunde okumaktayım ıstemedıgım bır bolum ve amacım muzısyen olmak .....

öncelıkle 3 senedır classic guitar çalıyorum 2 seneye yakındır elektro gıtar calıyorum ama elektrom selım hocam sayesınde cok cok farklı boyuta ulastı tesekkurlerımı sunuyorum.....sesımde var sesımı genelde barıs akarsuya benzetırler ....anadolu rock muzık tarzına sesım cok yatkın dınleyenlerden hıcbır zman olumsuz bır yorum almadım.....

ben bu okulu bıtırıp muzıge gecıp asıl meslegımın hayatımın ekmek paramın bundan gelmesını ıstıyorum yas 21... şan ve solfej derslerı almak ıstyorum ..yazın ıstanbula gıdecegım selım hocam bızzat gorusmek ıstıyorum eger mumkunse......bu iş benım için çok degerlı ve artık bu cıddıbır bıcımde devam ettrmek ıstıyorum......yardımınızı yardımlarınızı bılgınızı ve önerılerınızı beklıyorum tesekkurler

Gitar Dersi Video
    Durumu: CraftLab çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Bostancı
    Beğendiği Mesajlar: 2
    12 Mesajına 25 beğeni yapıldı.

İnsan sevdiği işi yapmalı..
    Eren

Gitar Dersi Video
    Durumu: Erdem Köklü çevrimdışı
    Yer: Ankara
    Beğendiği Mesajlar: 245
    205 Mesajına 607 beğeni yapıldı.

Aramıza hoşgeldin seçtiğin yolda sana başarılar dilerim
    Dünya düşünürler için bir komedi, hissedenler için bir trajedidir.

H. WALPOLE

Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen bir aptaldır. Ondan sakının.
    Bilmeyen ve bilmediğini bilen bir öğrencidir. Ona öğretin.
    Bilen ve bildiğini bilmeyen uykudadır. Onu uyandırın.
    Bilen ve bildiğini bilen akıllıdır. Onu izleyin.

Bir sual soran beş dakika müddetle bilgisiz görünür, sual sormayan ilelebet bilgisiz kalır.

M. Erdem KÖKLÜ

Gitar Dersi Video

Standart s

hosbulduk arkadaslar tesekkurler

Gitar Dersi Video
    Durumu: deyht çevrimdışı
    Yer: İst
    Beğendiği Mesajlar: 6
    32 Mesajına 48 beğeni yapıldı.

Öncelikle hoşgeldin foruma. Müzikten para kazanmak çok zor. Kendi istediğin müziği yapıp kazanmak daha da zor. Nice adamlar var sokaklarda sabahlayan müzik aşkına. Önce okuduğun bölümü bitirip altın bir bilezik takmalısın bileğine ki zorda kaldığında bozdurabilesin. Sonrasında müzikte kendini denersin. Devamı sana kalmış..

Gitar Dersi Video
    Durumu: Emre çevrimdışı
    Yer: Istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 215
    79 Mesajına 232 beğeni yapıldı.

Alıntı deyht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hoşgeldin foruma. Müzikten para kazanmak çok zor. Kendi istediğin müziği yapıp kazanmak daha da zor. Nice adamlar var sokaklarda sabahlayan müzik aşkına. Önce okuduğun bölümü bitirip altın bir bilezik takmalısın bileğine ki zorda kaldığında bozdurabilesin. Sonrasında müzikte kendini denersin. Devamı sana kalmış..
    İşte budur , çok haklısın deyht. Önce -yapmazsan bile- bir mesleği cebine koyacaksın , paranı oradan kazanacaksın bir kere , o senin garantin olacak , daha sonra müzikle uğraşacaksın , grubunu kuracaksın , istediğin müziği yapacaksın ama profesyonel olarak değil bir hobi olarak müziğini yapacaksın.
    Baktın müzik alanından sana ekmek çıkıyor istersen o yöne yöneleceksin.
    Çünkü müzikten para kazanmak cidden çok zor hele ki Türkiye gibi bir ülkede.
    Ya müzik hocası oluyorsun , yada cafe-bar programlarına çıkmaya muhtaç kalıyorsun.
    MP3 olayı zaten aldı başını gidiyor , kimse engelleyemiyor emek hırsızlığını.
    Yani böyle bir ortamda bir müzisyen nasıl istediği müziği yapabilir bir düşünün.
    İşte böyle bir ortamda kendi müziğin yapmaya çalışan , müzikle geçinmeye çalışan insanlara herzaman saygı duyacaksın.
    Aynı Selim Hocam gibi.
    Yazı biraz uzun oldu kusura bakmayın ama kafamdakileri yazdım.
    Herkese kolay gelsin ...

7. Emre adlı üyemizin mesajı 2 defa beğenildi.

alipala (18.10.10), denizglt (13.08.12)

Kimya Öğretmeni
    Durumu: Burhan çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 656
    288 Mesajına 708 beğeni yapıldı.

Bir meslek sahibi olmak şart. Arkadaşlar olayı zaten açıklamışlar, aynen katılıyorum. Meslek şart...

Gitar Dersi Video

orası oyle zaten bu okul bıtsın sonra bakacagız=)=)

Gitar Dersi Video
    Durumu: deyht çevrimdışı
    Yer: İst
    Beğendiği Mesajlar: 6
    32 Mesajına 48 beğeni yapıldı.

Hobi konumunu alırsa fazla başarılı olunacağını düşünmüyorum. İster istemez beyni ikiye bölüyorsunuz. İdealist bir yaklaşımla, gerçekten müzikten başarı ve para kazanmak hedefleyen kişi farklı bir işte çalışmamalıdır. Okuduğun bölümle alakalı bir işte birkaç ay tecrübe edinmek daha doğru olur ki, ileride müzik olmazsa başka bir şirkete vereceğiniz cv boş olmaz.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Slipknotica çevrimdışı
    Yer: Tekirdaa bea
    Beğendiği Mesajlar: 2

müzik öğretmeni olucan veya bir grup kuracan; kurduğun grup adam akıllı bir yerde çıkıp para kazanıcak ki eline müzikten para geçsin... İkinci meslek olarak yaparsan da başarılı olabilirsin,ama yorulursun

Sayfa 1/3 123 SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar