Close
Giriş Bilgileriniz

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Alınık bas gitar / marka model belirtilmiştir / Takas opsiyonlu.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Can Temtek çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 13
    138 Mesajına 155 beğeni yapıldı.

Standart Alınık bas gitar / marka model belirtilmiştir / Takas opsiyonlu.

Arkadaslar istanbulda yasamaktayım. Elektro gitar ile basladıgım müzik hayatıma, zorunlu olarak bas gitara gecerek devam etmek istiyorum. zorunluluk sebebi sag bileğimden kaynaklı bir sorun. Elimde ibanez rg350 elektro gitar bulunmaktadır.en ufak bir kozmatiksel hata yoktur. vuruk kırık gibi. sadece manyetiklerin üzerindeki INF yazısı hafif silinmiştir ve kasa üzerindeki korumalıkta hafif cizikler vardır (volume, switch dügmelerinin etrafında). ancak korumalık degisebilir tonları gayet iyidir. Orjinal floyd rose. bunun yanında boss turbo distortion DS-2 analog pedalım vardır. Haziran 2011 başında Zuhal müzikten alınmıştır. Orjinal adaptörü bulunmaktadır. Ayrıca Marshall mg10 amfim vardır. Yalnız sadece amfi cleandayken volume dugmesinde hafif sorun olabiliyor. en kısıktayken bile ses sondaymıs gibi cıkabiliyor. hafifce volume dügmesine dokunursanız düzeliyor. Evet arkadaslar ben bunları satıyorum. Yerine aşagıdaki bas gitarlardan birini almak istiyorum. Eger elinizde asagıdaki marka-modellerden bir bas gitar varsa ve takas etmek isterseniz gorusebiliriz. Elbet anlasılır bir sekilde müzikle kalın. en kısa zamanda gitar, pedal ve amfimin resimlerini koyacagım.

almak istediğim marka-model bas gitarlar:
    ibanez BTB200 : Müzik Market :: Ibanez BTB200 :: Bas Gitar
    Ibanez SR300 :Müzik Market :: Ibanez SR300 :: Bas Gitar
    LTD B50 : Müzik Market :: LTD B50 :: Bas Gitar
    Cort Action AB4DLX : Müzik Market :: Cort Action AB4DLX :: Bas Gitar
    Cort Action V - AB5 DLX : Müzik Market :: Cort Action V - AB5 DLX :: 5 Telli Bas Gitar
    Konu Can Temtek tarafından (07.07.11 Saat 11:32 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Can Temtek çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 13
    138 Mesajına 155 beğeni yapıldı.

konu silinebilir bugun yeni bas gitarımı aldım ekipmanımı satıp.

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar