Close
Giriş Bilgileriniz

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Elektro Ibanez GRX40

Gitar Dersi Video
    Durumu: ozdenor çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Red face Elektro Ibanez GRX40

Arkadaşlar gitar 3 Aralık 2010 tarihinde mydukkan.com ın şişhanedeki şubesinden bizzat elden teslim alındı. Üründe hiç bir kusur yok. Öğrenci olmamdan dolayı projeler sebebi ile pek vakit ayırıp çalamadım. 7 ay boyunca taş çatlasa 15-20 saat çalmayı denemişimdir. Sanırım beceriksiz olduğum için de adam akıllı çalamadım. Çok çok temiz bir ürün. 1 sene 5 ay daha garantisi devam etmektedir. İstanbul içinde, ataşehire yakın mekanlara elden teslim edilebilir. İstanbulun uzak köşelerinde iseniz ortak bir noktada buluşup gene elden teslim yapabilirim. İstanbul dışından ise kargo alıcıya aittir. Ürün mydukkan.com (müzik market) faturası ile birlikte gönderilecektir.

Ürünle beraber:
    1 adet gitar kılıfı
    1 adet gitar askısı
    1 adet kendi kablosu.
    1 adet orjinal ibanez dsc10 kablo
    1 adet Hyundai Stereo Adaptör (3,5mm to 6,35mm) gitarı bilgisayarın hat girişine bağlamak için
    Tremolo kolu
    Kullanma Kılavuzu

Şu an mydukkan.com'da sadece gitarın fiyatı 373.88 TL'dir.
    Müzik Market :: Ibanez GRX40 :: Elektro Gitar

Ben bütün bu saydımlarım için 300 TL istiyorum.İlgilenenler mesaj atabilir.
    sahibinden.com da ilan açıktır. get ile almak isterseniz %7 lik farkın yarısını ben ödeyebilirim. bu durumda fiyat 310 TL olur.

sahibinden.com

Eklenti 1989Eklenti 1983Eklenti 1990Eklenti 1991Eklenti 1988Eklenti 1987Eklenti 1992Eklenti 1984Eklenti 1986Eklenti 1985
    Konu ozdenor tarafından (19.07.11 Saat 06:40 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: ozdenor çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Satılmıştır.

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar