Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Video ları bir cd haline getirmek

Gitar Dersi Video
    Durumu: muharıp çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Video ları bir cd haline getirmek

selam selim hocam derslerinizi izledim ve çok etkilendim çok güzel öğretiyorsunuz tabiki herkesin öğretim tarzı farklıdır.
    eğer bu yaptıklarınızdan bir karşılık beklemiyorsanız ve bu işi sadece insanları mutlu edip onlarla beraber mutlu olmak istiyorsanız,
    benim size tavsiyem videoları bir yere rapidshere de olabilir dosya.cc de olabilir veya ona benzer bir çok siteler var. bir uploand sitesine yükleyip insanların onu cd haline getirmesini sağlayın, sonuçta herkes internete gire bilme şansına sahip deyil, hiç olmasa videoları cd ye atar onları izler aklına takılan yerleri gelir forum yazar musait zamanlarında benim düşüncem bu umarım bu uygulama ile bir çok insan mutlu olacak herşey için teşekürler şimdiden.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Ercan çevrimdışı
    Yer: Adana
    Beğendiği Mesajlar: 82
    50 Mesajına 79 beğeni yapıldı.

Aradığın şey senin budur bak vidyoların orjinal halini upload ediyor arkadaş burdan indirebilirsin http://www.selimrock.net/forum/showthread.php?t=89

Gitar Dersi Video
    Durumu: muharıp çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

çok teşekürler evet beninde demek istediğim böyle birşeydi.
    umarım herkes mutlu olur ve istediğini elde eder

Gitar Dersi Video
    Durumu: | Selim IŞIK | çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 1.236
    1.057 Mesajına 5.376 beğeni yapıldı.

çoktan yapmaya başladık muharip.forumu incele gençler çalışıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=__-tXk2oGvw

Özel mesajla genel sorular sormayınız. Sorunuz daha önce cevaplanmış olabilir veya videolarda bahsedilmiş olabilir. Öncelikle araştırın. Eğer bulamazsanız ilgili bölüme yeni başlık açın. Açtığınız başlığın linkini özel mesaj olarak bana atın ki o cevaptan bütün G.D.V faydalansın.

NEDEN İSTERKEN DENİZSİNİZ VERİRKEN DAMLA.

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar