Close
Giriş Bilgileriniz

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Amplitube 3 bilgisayar ayarları

Yasaklı
    Durumu: dick of rooster çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Unhappy Amplitube 3 bilgisayar ayarları

Merhaba arkadaşlar forumda araştırmama rağmen aradığım bilgiyi bulamadım. Ses kartım M-AUDİO firewire solo, pedalım boss ME-50, cubase ile kayıt yaparken amplitube 3 kullanıyorum. Kayıt yaptıktan sonra yaptığım kayda amplitube ile amfi modellemelerini yapıyorum fakat kayıt dışında gitar çalarken amplitube programını kullanamıyor muyuz? Sanırım bu mümkün lakin ses kartı ile ilgili ayarları yapamadığımı düşünüyorum. Bu iş nasıl yapılıyor anlayan arkadaşlar detaylı şekilde anlatırsa minnettar olacağım. Umuyorum ki basit bir olay. Program çalışıyor, gitar çalarken ses kartının kulaklık çıkışına bağladığım kulaklıktan ses alabiliyorum fakat programa sesi gönderip amfi modellemelerinden yararlanamıyorum. Şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarım..

Yasaklı
    Durumu: dick of rooster çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

kimse cevap vermeyecek mi?

Yasaklı
    Durumu: Orçun Sipahi çevrimdışı
    Yer: Ankyra
    Beğendiği Mesajlar: 103
    201 Mesajına 441 beğeni yapıldı.

1. Burası yıllardır açık olan bir forum ve aradığın konu hakkında bir tomar bilgi mevcut. Bu yüzden arama bölümünü kullanmanı tavsiye ederim.
    2. Kimse keyfinden cevap vermemezlik yapmıyor herhalde. Sabredersen biri konuyu görecektir veya hiç bilen yoktur ki cevap vermemiştir. Panik yapmana ve ardarda mesaj yazmana gerek yok.

3. belki işine yarayabilir:

http://www.gitardersivideo.net/muzik...i-anlatim.html

http://www.gitardersivideo.net/muzik...da-hersey.html

Gitar Teknikleri / Bilgilendirme Videoları / Kayıt Nasıl Yapılır? - 2 (Amplitube Kullanımı) / Kayıt nasıl yapılır serisinde 2.bölümde kayıt teknolojilerinde gitaristlerin en sevdiği programlardan biri olan Amplitube programının pratik kullanımı üzeri

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar