Close
Giriş Bilgileriniz

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: gregg bennet samick av3 ve laney linebacker lr20 hakkında

Gitar Dersi Video
    Durumu: hpolat çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart samick av3 ve laney linebacker lr20 bu ikili hakkındaki yorumlarınız nelerdir?

merhabalar arkadaşlar.Sitenizde yeniyim.Yaş 38 adım Hasan.gregg bennet samick av3 ve laney linebacker lr20 ekipmanlarını daha önce kullanan arkadaşlar varmı acaba.Ve kullana kişilerin yourmşarı nelerdir öğrenme şansım olursa çok memnun olurum.BU arada Selim hocamıza da emeklerinde dolayı gerçekten çok teşekkür etmek istiyorum.Sizin gibi insanları bulmak çok zor.Gerçekten değerli insanlarsınız.BU ekipmanları yeğenim vasıtası ile MOda Müzikten aldım.Ben pek anlamam.Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Konu hpolat tarafından (22.04.12 Saat 02:56 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: hpolat çevrimdışı

Bu ikiliyi almış bulunmaktayım.Fakat Metallica tarzı için pek uygun gibi gelmedi bana.Tonlar daha yumuşak gibi.Bu konuda acemiyim biraz.Bu gitar ve anfiden bu tonları alabilmek mümkünmü yada alabilmek için ne tür modifiye gerekir?Pedal yada manyetik takviyesi.Lütfen yardım edin.Aslında kısaca demek isteediğim bu gitar ve(les paul) anfi ikilisi ile Mertallica tarzı tonlıar yakalayabilmem mümkünkü? lütfen yardımlaırınız esirgemeyin.
    Konu hpolat tarafından (22.04.12 Saat 03:14 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: yusufsaricayir çevrimdışı

Arkadaşım bende bugün aldım bu gitarı Modadan.Bu gitar rock,hard rock,metal ve blues için müthiş bir gitardır.Tabii ki metallica çalabilirsin 10 numara gitardır kıymetini bil.

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar