Close
Giriş Bilgileriniz

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Röportaj : Let It Flow (Özgün)

Ibanez - RGT42DX
    Durumu: Nevermore çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    3 Mesajına 4 beğeni yapıldı.

Standart Röportaj : Let It Flow (Özgün)

Oğuz : Röportaj teklifimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.

Özgün : Ben teşekkür ederim teklifin için.

Oğuz : The Momentary Touches to the Depths gerçekten başarılı bir albüm olmuş, öncelikle tebrik etmek isterim sizi.

Özgün : Teşekkür ederiz sağolasın Oğuzcum.''The Momentary Touches to the Depths'' güzel bir albüm oldu.2 sene öncesine göre içten bir albümdü.Sade, kendi halinde...

Oğuz : Evet gerçekten içten.Bu da sizi dinleyenlerin çok sevmesinin sebebi olsa gerek.The Momentary Touches to the Depths'in yapım aşamasından bahsedebilir misiniz?

Özgün : TMTTD'i tarif etmek Biraz zor olucak bizler için fakat elimden geldiğince anlatmaya çalışayım Tmttd'in yapım aşaması mekanik bir şekilde olmadı diyebiliriz.Yani tüm şarkılar hayat sürecinin belirli dönemlerinde yaşanılan derin duyguların istemsizce dışa vurumu şeklinde oldu diyebiliriz.

Let It Flow Özgün ile fışfışlarken, kendisi yeni albümlerinin yakında çıkacağı müjdesini veriyor bana ;

Özgün : Yeni albümümüz "Meanings" 26 Haziran'da çıkıyor.

Oğuz : Gerçekten çok sevindim bu habere ! Bekliyorduk.Yine özgün bir albüm olacağı kuşkusuz.

Oğuz : Tanıtım konserleri ne zaman başlıyor?Yer ve tarihler belli oldu mu? Canlı performansınızı merak ediyorum açıkçası.

Özgün : 29 Haziran Pazar günü Rock-A Fest'de 20:30 - 21:30 saatleri arasında bir performansımız mevcut.Sevenlerimizi bekleriz.

Oğuz : Yeni Albümden de çalacakmısınız Rock-A Fest'de ?

Özgün : Evet.Yeni şarkılardan oluşan bir playlist ile performansımızı vereceğiz.Tabii bunun yanında TMTTD'den de çalacağız

Oğuz : Dinleyicileriniz "Meanings"i hangi müzik marketlerden temin edebilirler?

Özgün : Çok güzel bir soru Bu soruyu bizlere çok soruyorlar fakat albümlerimizin nereden temin edileceği tamamen şirketimizin sorumluluğunda olan bir konu.Bu bilgiyi şirketimiz Hammer Müzik'den rahatlıkla edinebilirler.Çünkü bizlerin Albümlerimizin nerelerde satıldıkları konusunda hiçbir fikrimiz yok desem yeridir.Tek bildiğim D&R mağazaları ve büyük müzik marketlerde satıldığı.

Oğuz : Dinleyicileriniz size tarzınızı sorduklarınızda nasıl bir cevap veriyorsunuz?

Özgün : Güzel soru ilk albüm için Atmospheric Rock diyebiliriz."Meanings" için ise Rock / Progressive diyebiliriz sanrım...

Oğuz : Şarkılarınızın bütünü biraz da karanlık bir yapıya sahip ama öyle değil mi ?

Özgün : Evet.Gerek sözlerde, gerek şarkıların belli kısımlarında kendini belli eden bir karanlık yan söz konusu.

Oğuz : Etkilendiğiniz gruplar kimler? Müzikal olarak olmasa da ruhsal olarak etkilendiğiniz gruplar var mı?

Özgün : Elbette birçok grup var.Bunlardan bazıları ; Eleni Karaindrou, Pink Floyd, Ulver, My Dying Bride, Opeth, The 3rd And The Mortal, Tenhi, Lacrimosa, Katatonia, Antimatter...

Oğuz : Hangi grup/sanatçılarla aynı sahneyi paylaşmak isterdiniz?

Özgün : Grubun her üyesinin farklı hayalleri var Hayaller şöyle ; Moonspell, Sentenced, My Dying Bride ve Pink Floyd Ama hepimiz için Pink Floyd nefis olurdu sanırım.

Oğuz : Son olarak eklemek istediğiniz birşey varmı? Bana zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim.Albümünüzde ve konserlerinizde başarılar dilerim.

Özgün : Hepsine Sevgi ve Saygılarımızı sunarız.Ben Teşekkür Ederim ilgi ve alakan için Oğuzcum.Yeni albümümüz ile güzel bir başarıyı yakalayacağımızı düşünüyorum.Umarım bizler ve herkes için gönlümüzden geçenler olur.

Gitar Dersi Video
    Durumu: gokhanuck çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 8
    4 Mesajına 4 beğeni yapıldı.

Ellerine sağlık güzel bir çalışma
    Cort-x6... Ben bunu SEviyorum
    Gökhan Uçkan-18 -İzmir

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar