Close
Giriş Bilgileriniz

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: bass gitar yardım

Gitar Dersi Video
    Durumu: metallica777 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 8
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

Standart bass gitar yardım

slmlar öncelikle bn 4-5 nir elektro gitar çalıyorum.bass a geçmeye karar verdim aklımdaydı zaten bayadır.böyle bassta yürüyüşlar makamalr vs hakkında bıldıklerınızı paylaşırsanzı çok sevınırım ve bass ta sitede olsun çoğu yerde ve forumlarda pek aktiflik yok sanırım kaynak bakımındanda elektro gitara kıyasla daha az.biraz daha aktif olabilriz paylaşımalar vs. teşekkürler

Durumu: r00t çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 910
    806 Mesajına 2.176 beğeni yapıldı.

Merhaba, öncelikle forum kurallarına göre konu içeriğiyle başlığın uyumlu olması gerekiyor.2009 üyesisiniz ama sanırım gözden kaçırdınız.
    Zaten açtığınız forum yeri de yanlış.Ekipman danışma bölümünde "Bas Gitar Alacağım" adlı alt forum mevcut oraya açamanız gerekiyordu.( Umut Yenilmez Bass Gitar Dersleri adlı bölümde sadece ders paylaşımı yapılmaktadır.Sorular o bölümde pek önemsenmez )
    Neyse, daha sonra konu açmanız gerektiğinde biraz daha özen gösterirseniz sevinirim.

Sorunuza gelince, evet bass gitar ile ilgili genel olarak bizim ve diğer forumlarda da durgunluk var.Sanırım insanlar pek ilgi göstermiyor.Bunları sadece tezinizi doğrulamak amaçlı yazdım
    Bence biraz Bas Gitar Alacağım adlı bölümü inceleyin.İnsanlar ne talep ediyor nedir ne değildir diye

Yürüyüşler ve makamlar hakkında ise biraz google'a başvurmanız gerekli sanırım.Neden derseniz hakikaten forumculukta ilk etapta konu adı çok önemlidir.En başta dediğim gibi.
    Konu adınız ilgi çekmiyor bir kere görüşleri olanların bu konuyu bulması çok zor))

Es kazara denk gelirse görüşlerini paylaşmak isteyen ne mutlu size

Not:Müzik hayatınızda başarılar.Eski üyelerimizden olduğunuz için uzun uzun yazdım.Yoksa forum kuralları gereği üye adınızı iptal etmem gerekirdi
    Bu konu vasıtasıyla tekrar forum kurallarını üyelere özet geçmeye çalıştım iyi de oldu aslında
    Forum kurallarını okudunuz mu?

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar