Close
Giriş Bilgileriniz

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Gitar Teli Alacağım Ama Bilgim Yok

Yasaklı
    Durumu: reyiz çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Question Gitar Teli Alacağım Ama Bilgim Yok

Arkadaşlar gitarım ibanez grg170dx ernie ball gitar teli alacağım ama internette birçok seçenek var hangisi daha iyi uygun bilmiyorum yardıma ihtiyacım var.yardım etmek isteyenlere özel mesaj ile göndereceğim elimde olan gitar teli seçenekleri için buradan reklam sayılıyor sanırım şimdiden teşekkürler.

edit:önceki mesajda site verdiğim için pardon reklam olayını unuttum bir an, ban için teşekkürler.
    Konu reyiz tarafından (06.04.12 Saat 08:07 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: mertgrkm çevrimdışı
    Yer: Türkiye'nin içinden, Ege'nin İ(ZMİR)ncisinden..
    Beğendiği Mesajlar: 318
    259 Mesajına 346 beğeni yapıldı.

ernie ball Nickel Wound Electric Slinky kategorisi altında geçen 0.11 lik power slinky tellerini kullanıyorum şu an, reklam yapmak gerekirse Kirk Hammet ın kullandığı tellerdir,, ve tonları benim çok hoşuma gidiyor, sustain süresi de tatmin edici derece de uzun olabiliyor..
    Mert-Görkem
    İzmir-20

Durumu: r00t çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 910
    806 Mesajına 2.176 beğeni yapıldı.

Alıntı mertgrkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ernie ball Nickel Wound Electric Slinky kategorisi altında geçen 0.11 lik power slinky tellerini kullanıyorum şu an, reklam yapmak gerekirse Kirk Hammet ın kullandığı tellerdir,, ve tonları benim çok hoşuma gidiyor, sustain süresi de tatmin edici derece de uzun olabiliyor..
    Farkında değilsiniz sanırım kullanıcı banlanmış.
    Forum kurallarını okudunuz mu?

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar