Close
Giriş Bilgileriniz

1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Izmir: İzmir Gitar Dersi

Gitar Dersi Video
    Durumu: hakangereksi çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Izmir: İzmir Gitar Dersi

Bir enstrumana yeni baslayan bir ogrenci icin pek cok zorluk vardir. Bunlardan en onemlisi o yeni baslayani kolayca etkileyebilen, cok sey biliyormus gibi gorunenlerdir.
    12 yillik gitar dersi verme deneyimim boyunca beni en cok yoran sey ogrencinin sagdan soldan duyup dogru sandigi yanlis bilgileri duzeltmeye calismamdir.

Her yastan, farkli amaclara yonelmis ogrencilerle calistim. Derslerin yorucu olmamasina ozen gosteriyorum. Profesyonel olmak isteyen ogrencilerin ihtiyaclari daha farkli oluyor. Farkli amaclari olan her tur ogrenciyle iyi iliskiler kurabildigimi dusunuyorum.

Muzigi anlamak sadece teknik bir yeterlilik degildir. Muzik teknikten cok duygudur, bu da dinleyerek ve yorumlayarak gelisir. Iyi bir hocadan ders alip saglam bir temele sahip olmak icin bana email yazabilir veya telefon edebilirsiniz:
    hakangereksi@gmail.com
    536 578 7704

Studyo Hatay'dadir. Ayrica ogrencinin veya hocanin evinde ders alinabilir.
    Izmir icinde her semt uygundur.

OGRENCIYE SUNULAN IMKANLAR:
    Esnek calisma saatleri
    Kisiye ozel ders programi
    Elektronik donanimli bir ortamda ders: kayit yapma ve caldigini dinleme imkani
    Cok genis kitap, CD ve DVD arsivi

Dersler sadece enstruman egitimi degildir, ayni zamanda Solfej, Muzik Teorisi, Gitar Tarihi ve Müzik Tarihi de calisilir.
    Ders ucreti 25 TL'dir. 1 ders 45 dakikadir.

Dersin hocasi: 1997 yilinda klasik gitar egitimine Izmir'de basladi. 2002 yilindan beri klasik gitar dersi vermektedir. Bu arada klasik gitar kayit calismalari yapmakta ve ozellikle Romantik Donem muzigiyle yakindan ilgilenmektedir. 2006 yilinda TRT'de yayinlanan "Klasik Gitarin Dort Yuz Yili" isimli bir belgeselde gitar kayitlariyla yer almistir.

..........................

ILETISIM:
    Hakan Gereksi
    hakangereksi@gmail.com
    536 578 7704
    Konu hakangereksi tarafından (27.06.12 Saat 01:12 AM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar