Close
Giriş Bilgileriniz

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Ibanez Grg170dx Ve Grx70dx

Gitar Dersi Video
    Durumu: Muhammet Dede çevrimdışı
    Yer: Konya
    Beğendiği Mesajlar: 11
    8 Mesajına 8 beğeni yapıldı.

Standart Ibanez Grg170dx Ve Grx70dx

Bugün gittim konya diva music center'da 2 gitarida denedim.(Ibanez Grg170dx ve Ibanez Grx70dx) Grg170dx 500 tl Grx70dx 400 tl.tonları ayni gibi geldi fark göremedim.benim bildigim farklar Grg170dx 24 perde ve çift yönlü tremolo Grx70dx 22 perde ve tek yönlü tremolo.belirtmek isterim Grx70dx in klavyesi daha rahat geldi ve tek yönlü tremolo daha cok seviyorum ayrica 100 tl daha ucuz ve bu sebeplerden dolayı Grx70dx almayi planlıyorum önümüzdeki hafta.sizin de görüşlerinizi almak isterim ve bu 2 gitar arasında benim bilmediğim farklılıklar varsa yazarsanız sevinirim.( 50 60 daha koy şunu al,ikinci el bak, ve kendi gitarini reklam edecekler yorum yapmazsa sevinirim iyi günler iyi forumlar gdv ailesi.
    Ibanez Grx70dx
    Marshall 15 DFX
    https://www.facebook.com/jrHayalsiZ

Gitar Dersi Video
    Durumu: programci_84 çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 304
    268 Mesajına 412 beğeni yapıldı.

GRG170DX in solak olanı var bende ve çok memnunum. Öbür gitar hakkında açıkçası birşey diyemeyeceğim. Fakat daha sonraları elden çıkarma açısından bakarsak ilerde GRG170DX i satman daha kolay olur öbürüne göre. Çünkü ötekisi, kendi araştırmalarıma göre, "jumpstart pack" adlı bir paket ile bulunabilen oldukça ucuz bir gitar.
    Gitarlar:
    Ibanez GRG170DXL(0.010-0.052 Drop B) - Shecter Hellraiser C-1 LH(0.013-0.062 Baritone/Drop A) - Schecter Blackjack SLS C-7 LH(0.010-0.056 7 tel Standard)
    Ampli & Kabin:
    5150 III 50W Head - HB G212 2x12 Celestion V30 Kabin
    Efekt - Pedal - Aksesuar:
    Line6 POD X3 - EHX Metal Muff - Max Grip Jazz III Picks - HESU Custom Cables - Gruv Gear Fret Wraps
    Shure SM57 - PreSonus AudioBox 22VSL - Creative Gigaworks T20 II - Samson SR850

Gitar Dersi Video

gittim denedim kardeş jumpstart deyip geçme grg170dx ten sağlam klavye olarak ve ton aynı.1 yıl oldu gitara baslayalı iyi kötü oldugunu anlayabilcek kapasitedeyim.
    Ibanez Grx70dx
    Marshall 15 DFX

Gitar Dersi Video
    Durumu: The.Ripper çevrimdışı
    Yer: Türkiye
    Beğendiği Mesajlar: 15
    68 Mesajına 102 beğeni yapıldı.

Grx70DX in daha iyi olduğunu düşünüyorsan onu al o zaman.Burada bizim fikrimizden çok senin fikrin önemli...

5. The.Ripper adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

programci_84 (19.05.12)

Gitar Dersi Video

Grx70dx alınmıştır memnunum gitarımi seviyorum ilk gitarim bu.1 yil oldu başlayalı ama maddiyat yüzünden ondan bundan emanet alarak öğrendim sonunda kendi gitarim oldu su an icin amfi alamadım ama insallah onu almakta nasip olur
    belirtmek isterim x2 ile arasında cok fark yok klavyesi azıcık daha rahat gibi ton olarak iyi.fiyatı göz önünde bulundurursak Grx70dx tavsiye ettiğimi belirtmek isterim.6 ayda cort g110 kullandim klavye igrenc alacaklara duyrulur.
    Ibanez Grx70dx
    Marshall 15 DFX

Gitar Dersi Video
    Durumu: Hasan Ceylan çevrimdışı
    Yer: İzmir
    Beğendiği Mesajlar: 96
    65 Mesajına 84 beğeni yapıldı.

Hayırlı olsun Gitarını severek eskitirsin inşallah
    Empty Rooms

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar