Close
Giriş Bilgileriniz

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Marshall MG30 CFX Carbon Fiber mı -- Vox Valvetronix+ VT20+ mi

Gitar Dersi Video
    Durumu: Baturhan B. çevrimdışı
    Yer: Konya
    Beğendiği Mesajlar: 13
    8 Mesajına 8 beğeni yapıldı.

Standart Marshall MG30 CFX Carbon Fiber mı -- Vox Valvetronix+ VT20+ mi

arkadaşlar iki amfi arasında kararsız kaldımda Marshall MG30 CFX Carbon Fiber mı yoksa Vox Valvetronix+ VT20+ mi karar veremedim bu arada marshall mg30 fx carbon fiberle normal arasındaki fark nedir bunuda bana sölerseniz sevinirim

Gitar Dersi Video
    Durumu: mk61 çevrimdışı
    Yer: Trabzon
    Beğendiği Mesajlar: 249
    278 Mesajına 481 beğeni yapıldı.

Bu aralar VT20'yi çok fazla duymaya başladım. Bu bile ne kadar başarılı olduğunu gösterir. İki amfinin de tanıtım videolarını izle, karşılaştır. Bence VT20+ çok güzel bir amfi ki ben de düşünüyorum almayı. Ayrıca eğer görürse neredo arkadaşım kesin bir şeyler söyler bu konuda. Bu arada Carbon Fiber'in tek farkı renk.
    Müzisyen olmak; bir şeyler yaratırken zevkten, o yarattığı şeyin farkında olamamak demektir.

Eric Clapton

3. mk61 adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Baturhan B. (10.07.12)

Gitar Dersi Video
    Durumu: HorizonNT çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 113
    146 Mesajına 170 beğeni yapıldı.

Ben de Vox diyorum. Başka bir modeli var bende ama eminim Vt20'deki modellemeler de iyidir. Birde Mg düşmanlığı var bende
    Esp Formula FR - Vox Ad50vt-xl(Fx Loop mod.) - Crybaby 535Q Wah - Zoom G3 - Vurmalık Pena
    www.abcpentatonics.blogspot.com

Gitar Dersi Video
    Durumu: neredo çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 273
    367 Mesajına 497 beğeni yapıldı.

aynen dostum gördüm ve söylüyorum bro tabi ki vox. şöyle söyleyeyim vox vt-20 pre-amp kısmında bir lambalı transistör bulunduruyor bu da içerisinde barındırdığı 99 efektin dijitallikten kurtulmasını bir nebze olsun sağlıyor. ben şahsen marshall ın lambalı amfilerinden yanayım bu tip amfilerini pek sevmiyorum tabi bu benim fikrim seven de olur ayrı mesele.. ayrıca musty61 in de dediği gibi sadece renk farkı var marshall da. he tabi şöyle de bir durum var vox un distortion tonları bana biraz yavan gibi geldi. aslında yavan da denmez şöyle thrash metal tonlarında doygunluk verir mi açıkçası şüpheliyim o nedenle sert dist. tonları istiyorsan amfiyi almadan önce denemeni tavsiye ederim.
    Satılık / Takaslık Dean deceiver black var komşular huuu..!

6. neredo adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Baturhan B. (10.07.12)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Baturhan B. çevrimdışı
    Yer: Konya
    Beğendiği Mesajlar: 13
    8 Mesajına 8 beğeni yapıldı.

hmm saolun arkadaşlarda neredo bende vox tan yana bir ilgim var ama ben sert dist. tonlarını çok seviyorum metal çalmayı felan .

Gitar Dersi Video
    Durumu: neredo çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 273
    367 Mesajına 497 beğeni yapıldı.

vox vt-20+ gerçekten fiyatına göre çok iyi bir amfi ancak dediğim gibi dist. tonları çok sert gelmedi bana ama yine de dediğim gibi gidip denemen lazım. bana hafif gelen ton belki de sana yeter de artar bile. zevk meselesi bu biraz da kişiden kişiye farklılık gösterir yani dediğim gibi en yakın zamanda git dene vox u yada satıcıya söyle denesin tonlarını duy en mantıklı olanı bu.
    Satılık / Takaslık Dean deceiver black var komşular huuu..!

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar