Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Yasaklı video sitesi youtube kesin çözüm!!!

Gitar Dersi Video
    Durumu: micropsoft çevrimdışı
    Yer: Mersin
    Beğendiği Mesajlar: 23
    8 Mesajına 58 beğeni yapıldı.

Standart Yasaklı video sitesi youtube kesin çözüm!!!

yasaklanan video paylaşım sitesi youtube ye girmenin çözümü bulundu.pc de dns ayarlarında yapacagımız birkaç ufak degişiklikle sorunu halledebiliriz.

en basit şekilde şöyle özetliyorum; masaüstünde ağ bağlantılarım simgesi varsa onu sağ tıklayarak özelliklere giriyoruz (masaüstünüzde bu simge yoksa denetim masasındanAğ bağlantılarını seçebilirsiniz ) açılan pencerede kullandığımız geçerli bağlantıyı sağ tıklayıp özelliklere giriyoruz.
    Burdaki İnternet erişim kuralları(TCP/IP)nı fare ile seçip hemen alt taraftaki özellikler butonuna basıyoruz ve yeni bir pencere daha açılıyor karşımıza ;

Bu pencerede de anlaşıldığı üzere yerel ağ ip mizi ve dns numaralarımızı ister otomatik istersek manüel olarak girebiliyoruz, biz tabi ki manüel olarak girmeyi yeğleyeceğiz. “Aşağıdaki Dns adreslerini kullan” ı seçtikten sonra birinci satıra 208.67.222.222 ve ikinci satıra 208.67.220.220 dns numarasını giriyoruz.tamamı tıklayarak sayfaları kapatıyoruz.daha sonra pc yi yeniden başlatıyoruz.ve işlem tamam.artık adres cubuguna www.youtube.com yazıp istedigimiz videoyu seyredebiliriz.

ben genelde daha iyi nasıl gitar calınır onu ögrenmek için kullanıyorum bu siteyi.ayrıca selim hocamızın da videoları var youtubede.hadi herkese iyi seyirler.
    takıldıgınız birşey olusa yazın yardımcı olmaya çalışırım.
    Konu micropsoft tarafından (20.06.09 Saat 02:23 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Alexi_Laiho çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 405
    576 Mesajına 981 beğeni yapıldı.

ilk satıra 4-2-2-2 ikinci satıra 4-2-2-1 bende bole yapıyorum sadece youtube deil tum yasaklı sitelere girer

Gitar Dersi Video
    Durumu: MetaleR_BoY çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    4 Mesajına 4 beğeni yapıldı.

aynen onur bnde öyle giriyorum
    Yer:Aydın
    Müzik Türü:Black Metal,Death Metal,Deatcore,
    Heavy Metal

Gitar Dersi Video
    Durumu: micropsoft çevrimdışı
    Yer: Mersin
    Beğendiği Mesajlar: 23
    8 Mesajına 58 beğeni yapıldı.

dostum bu işlemde 2-3 dakika alır ve sadece yotube degil bütün yasaklanan sitelere girebilirsin.tabi ki program da bir diger çözüm.

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar