Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hoca sert olmalı bazen,yoksa öğrenci hatasına devam eder

Gitar Dersi Video
    Durumu: | Selim IŞIK | çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 1.236
    1.057 Mesajına 5.376 beğeni yapıldı.

Standart Hoca sert olmalı bazen,yoksa öğrenci hatasına devam eder

Hoca sert olmalı bazen,yoksa öğrenci hatasına devam eder.
    ne kadar hassas davransamda bazen sorulan sorular (anlatmama rağmen) tanrıdan bir umut dilenir gibi. hocam siz böyle söylemişsiniz ama ben böyle yapıyorum,başka türlü yapamıyorum böyle yapsam olurmu? şeklinde geliyor.böyle sorular gerçekten hem size hem bana büyük zaman kaybettiriyor.inançlı olun.bana inanmıyorsanız burda olmayın.eğer ben birşeyi söylemişsem onu yapmak için bütün çabanızı sarfedin.sarfetmeyeceksenizde burda olmayın.sorular gelecek elbette ama anlattığım şeylerle ilgili sorular can sıkıyor.eğer sorduğunuz soruya cevap alamıyorsanız mutlaka anlatmışımdır.
    https://www.youtube.com/watch?v=__-tXk2oGvw

Özel mesajla genel sorular sormayınız. Sorunuz daha önce cevaplanmış olabilir veya videolarda bahsedilmiş olabilir. Öncelikle araştırın. Eğer bulamazsanız ilgili bölüme yeni başlık açın. Açtığınız başlığın linkini özel mesaj olarak bana atın ki o cevaptan bütün G.D.V faydalansın.

NEDEN İSTERKEN DENİZSİNİZ VERİRKEN DAMLA.

2. | Selim IŞIK | adlı üyemizin mesajı 21 defa beğenildi.

Burhan (16.11.09), byrogue (02.07.09), chronx (30.06.09), Cihan Çağatay (09.07.09), Doğu Yılmaz (30.06.09), Emre (30.06.09), Ercan (01.07.09), gkhn.exe (04.11.09), Gökhan T. Gündüz (20.10.09), guitarist13 (03.07.09), ibanezci (20.10.09), istavrit (04.11.09), janis (15.07.09), Kerem ERGİN (02.07.09), Painkiller (30.06.09), RADQN (04.11.09), SAHINNNNNN (30.06.09), SaiTRocK (30.06.09), Scorpy (30.06.09), srknkdgn (30.06.09), [_HaLDuN_] (02.07.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: murist çevrimdışı
    Yer: Tekirdag
    Beğendiği Mesajlar: 5
    20 Mesajına 31 beğeni yapıldı.

hocam gerçekten yaptığınız büyük bir iş ! sadece video hazırlamakla kalmayıp bide sorular sorular sorularını yanıtlıyorsunuz. teşekkürler hocam !

4. murist adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

| Selim IŞIK | (30.06.09)

Yasaklı
    Durumu: yasaklıkullanıcı çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 12
    18 Mesajına 19 beğeni yapıldı.

tamam hocam ben aldım mesajı

Gitar Dersi Video
    Durumu: | Selim IŞIK | çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 1.236
    1.057 Mesajına 5.376 beğeni yapıldı.

bir sen değilsinki. herkes yazsın yaptığı hataları ve nasıl olması gerektiğini.
    https://www.youtube.com/watch?v=__-tXk2oGvw

Özel mesajla genel sorular sormayınız. Sorunuz daha önce cevaplanmış olabilir veya videolarda bahsedilmiş olabilir. Öncelikle araştırın. Eğer bulamazsanız ilgili bölüme yeni başlık açın. Açtığınız başlığın linkini özel mesaj olarak bana atın ki o cevaptan bütün G.D.V faydalansın.

NEDEN İSTERKEN DENİZSİNİZ VERİRKEN DAMLA.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Erkan Gumus çevrimdışı
    Yer: istanbul/pendik
    Beğendiği Mesajlar: 20
    132 Mesajına 176 beğeni yapıldı.

ahh hocam sizi çok iyi anlıyorum özellikle şu aralar baya fazla beni msnden ekleyip derslerle ilgili sorular soruyolar arkadaşlar bende sizin gibi videolardan gitar öğrenmeye çalışan biriyim eklediğiniz zmn sizi kırmamak için elimden geldiği kdr cevaplamaya çalışıyorum ama bende sizden fazla bişiy bilmiyorum bi yandanda sizi yanlış yönlendirmekden korkuyorum açıkcası çünkü gitar öyle bişiydirki birşeyi yanlış öğrendinizmi o hep devam eder ve yanlış öğrenilen şeyi düzeltmek herşeyden dahada zordur bence bi sorununuzda site kuralları çerçevesinde konu açın ve hep beraber bilgilerimizi paylaşalım...
    Konu Erkan Gumus tarafından (30.06.09 Saat 01:44 AM ) değiştirilmiştir.
    Gitar: Vintage V6
    Pedal : Boss Ds 2
    Program: Cubase studio 4 + Guitar rig 4

O Şimdi Asker C* !
    Durumu: ylmzbrhm çevrimdışı
    Yer: izmir/bornova
    Beğendiği Mesajlar: 145
    111 Mesajına 199 beğeni yapıldı.

evet ben çoğu zaman selim abinin ziyaretçi sayfasına göz atarım ve çok zor hocam yaptığınız. nasıl bir sabır bu, yani o sorulara rağmen yumuşak cevaplar benim yaptığım bişeyde vardı selim hocama o da gitar markası ve modeli sölemesini istemiştim selim abiden. yeni alıcaktım gitarı. şimdi anlıyorum saçma bir soruymuş özür dilerim hocam başkada saçma bişey çıkmadı sanırım benden
    YıLmaZ
    izmir24

9. ylmzbrhm adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Gitar Dersi Video
    Durumu: chronx çevrimdışı
    Yer: Rize
    Beğendiği Mesajlar: 20
    13 Mesajına 19 beğeni yapıldı.

hocam gerçekten çok iyi kalpli birisiniz. yani bu kadar videoyu hazırlıyorsunuz ve aynı zamanda da sorularımızı yanıtlayıp bizi bilgisiz bırakmıyorsunuz. bunun için size minnettarız. umarız ki yarın bir gün, sizden aldığımız müzisyen ahlakı ile sizin gibi çalışmalar yapabiliriz ve bazı bilgiye aç müzik sever gençlere müzik adına birşeyler verebiliriz.
    Call me Desdenova

11. chronx adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Gitar Dersi Video
    Durumu: Ercan çevrimdışı
    Yer: Adana
    Beğendiği Mesajlar: 82
    50 Mesajına 79 beğeni yapıldı.

Hocam profilinizde yanıtladığınız cevaplara bakıyorumda gerçekten allah yardımcınız olsun siz iyi niyetli her soruya cevap veriyorsunuz ama bir noktadan sonra iyi niyet suistimal edilmeye başladı gerçekten biraz sert olmalısınız

Gitar Dersi Video
    Durumu: birTURK çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 17
    21 Mesajına 78 beğeni yapıldı.

Sanatçıların en büyük isteğidir ya ölümsüz olmak. Siz çoktan başardınız hocam
    Biz Akdenizliyiz.
    Webdetek.NeT
    Ülkene küfredeni dinleme!
    http://www.anti-soad.org/

Gitar Dersi Video
    Durumu: Bertan KARAKAŞ çevrimdışı
    Yer: Antalya-Balıkesir
    Beğendiği Mesajlar: 544
    242 Mesajına 443 beğeni yapıldı.

Çok dikkatli olmadığım için bende Selim hocamızı yormuştum bir sorumla.Demiştimki "hocam bu Enter Sandman'ın ilk girişinde neden aşşağıdan vurarak başlıyoruz" diye,sonra bana yine sağolsun kırmadan cevapladıda baktım gözümün önünde sebebi belli iken,derslerde anlatıldığı halde benim bir kulağımdan girip,diğer kulağımdan çıkmış bir konu olduğundan dolayı ben orayı kaçırmışım ama ona tekrar teşekkür ederim,yinede cevaplamıştı sorumu.Demekki derslere daha fazla kulak kabartmamız,dikkatli dinlememiz gerekiyor.Gerçekten Allah yardımcınız olsun hocam,işiniz çok zor.Kolay gelsin.
    Konu Bertan KARAKAŞ tarafından (02.07.09 Saat 02:53 PM ) değiştirilmiştir.
    steelplectrum

Sayfa 1/2 12 SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar