Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Valencia cg180-Cort Ac10

Gitar Dersi Video
    Durumu: s60v3 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Valencia cg180-Cort Ac10

Merhaba Arkadaşlar Valencia cg180 - Cort Ac10 Arasında Kaldım Önerilerinizi , Yorumlarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler.

aaaaaaa
    Konu Can tarafından (29.01.14 Saat 07:24 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: Arka arkaya mesaj atmak yasaktır !

Gitar Dersi Video
    Durumu: Noyan96 çevrimdışı
    Yer: İzmir
    Beğendiği Mesajlar: 6
    2 Mesajına 2 beğeni yapıldı.

birkaç milyon kez sorulmuş olmakla beraber cevap sabittir herhangi birini al ve başla sonuçta başlangıç olduğu için oldukça vaktin öğrenmekle geçecek daha sonra hangi gitarın sana göre olduğunu anlayacaksın fakat imkanın varsa ikisini de al eline bas bir iki akor(netten bakabilirsin kolay birkaç akora) hangisi daha hoşuna giderse onu al

Gitar Dersi Video
    Durumu: s60v3 çevrimdışı

Alıntı Noyan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birkaç milyon kez sorulmuş olmakla beraber cevap sabittir herhangi birini al ve başla sonuçta başlangıç olduğu için oldukça vaktin öğrenmekle geçecek daha sonra hangi gitarın sana göre olduğunu anlayacaksın fakat imkanın varsa ikisini de al eline bas bir iki akor(netten bakabilirsin kolay birkaç akora) hangisi daha hoşuna giderse onu al
    Ya Arkadaşım Ben Başlangıç Diye Bişi Söylemedim Ki Neden Saçmalıyosun Burda

Gitar Dersi Video
    Durumu: Adilmertpolat çevrimdışı

Standart Valencia cg180-Cort Ac10

Dostum ikisini de kullandım, iki aydır Cort Ac10 sahibiyim klasik gitar olarak bir şikayetim yok ve Valenciadan daha iyidir diyebilirim. Tabi arkadaşın da dediği gibi başlangıç değilse bile ikisinin de tonuna bakıp kendin karar verebilirsin çünkü bence dağlar kadar fark yok aralarında.

-özelden ulaşırsan Cort-Ac10 ile aldığım kayıt gönderebilirim sesine bakmak istersen

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar