Close
Giriş Bilgileriniz

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Ibanez GRGR121EX Almayı Düşünüyorum?

Gitar Dersi Video
    Durumu: ugurmetinol çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 67
    32 Mesajına 43 beğeni yapıldı.

Standart Ibanez GRGR121EX Almayı Düşünüyorum?

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=7417&gid=110

evet arkadaşlar link bu.. bu gitarı almayı düşünüyorum.. zuhal müzikte taksimdeki 365 lira bu gitar.. sizce nasıl bir gitar?

Gitar Dersi Video
    Durumu: metaboy55 çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 1
    3 Mesajına 3 beğeni yapıldı.

sıf görüntüsü için alacaksan al derim ama grg170dx daha iyidir bundan

Gitar Dersi Video
    Durumu: ZulkernaiN çevrimdışı
    Yer: Ankara
    Beğendiği Mesajlar: 10
    7 Mesajına 7 beğeni yapıldı.

Alıntı metaboy55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıf görüntüsü için alacaksan al derim ama grg170dx daha iyidir bundan
    Gitarın görünüş olarakta grg170 den bi farkı yokki zaten ters headstock olması haricinde.Tarzınıda söylersen al veya alma deriz yada başka model tavsiyelerinde bulunuruz
    Jackson Rr3
    Cort x-6
    LTD Alexi 600 1 yıl sonra
    Marshall MG30DFX
    Boss ML-2 Dist
    Cry Baby 535q wah
    Boss GE-7 eq
    Boss DD-3 Delay
    Boss CE-5 Chorus

Gitar Dersi Video
    Durumu: Rebel_Wolf çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 7
    36 Mesajına 137 beğeni yapıldı.

Aslında grgr121ex i en iyi bilenlerden biriyim. Kullanıyordum çünkü. Öncelikle grg170 den iyi bir gitardır. grg170 in kötü olduğunu her seferinde dile getirdiğimiz köprü sistemi yerine bu gitarda sabit köprü bulunmakta. Benim seçmem deki ilk etken buydu açıkçası alırken. Malzemeleri gio serisiyle aynı. Manyetikle psdn3 ve psdn4 yanılmıyorsam. Diğer gio lardan farkı yok. Tipik klavye vs.

Gelelim asıl soruya; madem grgr170 den iyi neden ucuz? Bilenler bilir bu gitar yazın başında 430-440 arasındaydı daha da öncesinde grgr270b den çok az azdı. Dolar kurunun 1.7 olduğunu hatırlarsak yaklaşık 470-480 e denk geliyor. Pek bilindik bir model olmadığından satılamadı. Zamanla düştü fiyatı. Bayram öncesi olduğundan tüm gitarlardaki gibi indirim ya da kampanya diyeceğimiz uygulamalar oldu. Bunlar yanıltmasın.

Bu grg170 den iyi bir gitardır. Yapacağınız türle de ilişkili olarak seçim yapmalısınız. Ben sabit köprü kullanacaktım ve halen sabit köprü tercihimdir. Manyetikleri H-H düzeni istemiştim. Bunu seçtim. O fiyat aralığındaki( 0 tercih ediliyorsa) en iyi gitardır. Yani seçerken bunları dikkate alın. Ben floydrose gibi bir oyuncak istiyorum derseniz buyrun.

Umarım açıklayıcı olmuştur.

5. Rebel_Wolf adlı üyemizin mesajı 2 defa beğenildi.

tanerrock (28.03.10), ugurmetinol (18.09.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: valdes çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

merhaba arkdasım bende yeni başladım ve şu anda elimde grgr121 ex modeli var siyah body tonları hoşuma gittiği için aldım marshall 10 wath amfim var mg 10 arasıra cızırtı yapıyor neden kaynaklanıyor olalabilir

Gitar Dersi Video
    Durumu: begserumhat çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Ben 1-5 yıldır çalıyorum grgr121ex. tonlamasından çk memnunum. ayrıca MG10 anfi de var. ancak evin tesisatındaki topraklamanın yeterli olmamasından dolayı sürekli bir dip ses ve cızırtı problemi vardı. Ayrıca gain e yüklendiğimde ses bozuluyordu. Bir tane bss ME70 processor aldım. Şu anda süper. tavsiye ederim.

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar