Close
Giriş Bilgileriniz

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Elektro Gitar ve Müzik Seti

Gitar Dersi Video
    Durumu: MstR88 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    3 Mesajına 3 beğeni yapıldı.

Standart Elektro Gitar ve Müzik Seti

Merhaba arkadaşlar.
    Bugün bir arkadaşıma Washburn x-10 elektro gitar aldık.Kendisinde amfi olmadığı için bizim evdeki müzik setinde deneme yaptık fakat hiçbir şekilde ses alamadık. Aynı müzik setine bendeki Cort marka elektro akustik gitarımı bağladığımda canavar gibi çalışıyor. Yalnız söylemekte fayda var , akustikte ekolayzır ayarlarını en yükseğe aldığım zaman net bir şekilde ses elde ediyorum. Fakat elektroda volume ve tone düğmelerini her türlü denediğim halde hiç ses alamadım.
    Sizce bunun sebebi ne olabilir ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Gitar Dersi Video

Yok mu hiç fikri olan :/

Gitar Dersi Video
    Durumu: ROMEOO çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 3
    11 Mesajına 14 beğeni yapıldı.

aynı şekilde bende bağlıyorum elektro gitarımı calışıyor :
    ben sana nasıl bağladığımı anlatayım öncelikle;jackın bir ucunu elektro gitarına diğer ucunu müzik setinin microfon girişine o girişe uymuyosa bi dönüştürücü ile de bağlayabilirsin ve fonction düğmeleri var benimkisinde TAPE-PHONE/LINE-RADIO buradaki PHONE/LINE düğmesine basıyorum al sana clean kanallı amfi
    Ana gibi yar ,bağdat gibi diyar,FENDER GİBİ GİTAR OLMAZ

Gitar Dersi Video

Alıntı roksanman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı şekilde bende bağlıyorum elektro gitarımı calışıyor :
    ben sana nasıl bağladığımı anlatayım öncelikle;jackın bir ucunu elektro gitarına diğer ucunu müzik setinin microfon girişine o girişe uymuyosa bi dönüştürücü ile de bağlayabilirsin ve fonction düğmeleri var benimkisinde TAPE-PHONE/LINE-RADIO buradaki PHONE/LINE düğmesine basıyorum al sana clean kanallı amfi

aynı şekilde elektroyu müzik setine baglıyorum.Daha sonra Tape - Phone - CD - Aux var. Elektro akustik gitarı aux ve phone modlarındayken çalıştırabiliyorum. Fakat elektro gitarı ikisindede denedim olmuyor anlamadım. Gitardakiğ jack kısmına baktım sağlam , kablonun sağlamlıgından da eminim.

Elektro akustik çalışıyor elektro çalışmıyor. Acaba gitarda mı sorun var diyecegim ama hiç sanmıyorum. :S

Gitar Dersi Video
    Durumu: ROMEOO çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 3
    11 Mesajına 14 beğeni yapıldı.

elektro gitarını al bi müzik markete gir amfi alıcam bahanesiyle denemek için birisini al gitarı bağla ancak öyle emin olabilirsin bana gitarda arıza var gib geldi
    Ana gibi yar ,bağdat gibi diyar,FENDER GİBİ GİTAR OLMAZ

Gitar Dersi Video

roksanman teşekkürler cevap için. Umarım gitarda bir problem yoktur. Yarın bir arkadaşa gideyim bari onda amfi vardı.

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar