Close
Giriş Bilgileriniz

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Emg-Hz H4 / Seymour Duncan Sh1"59 / Sh4 set

Gitar Dersi Video
    Durumu: Judas çevrimdışı
    Yer: Ankara
    Beğendiği Mesajlar: 220
    258 Mesajına 382 beğeni yapıldı.

Standart Emg-Hz H4 / Seymour Duncan Sh1"59 / Sh4 set

H4'ün sert bir tonlu bir manyetik olduğunu biliyorum ama seymour duncan kafamı karıştırdı.Nasıl bir manyetiktir hangisi daha sert tonlar verir hangisi daha kalitelidir.Bilgisi olan biri yanıtlarsa çok işime yarar şimdiden teşekkürler.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Painkiller çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 37
    44 Mesajına 52 beğeni yapıldı.

Seymour Duncanlar genelde daha serttir.Hepsi aktif miydi hatırlamıyorum fakat gitarın maun barındırıyorsa aktif manyetikler daha iyi gider.İlla Emg diyorsan da aktiflerine bakmalısın 81,85,60,89...
    Umut ^^
    İstanbul/Pendik

--

Susarız...

Hayata karşı bir susuştur bu kez yaşanan... Bizi can evimizden vuran bir kayıp, yaşanan büyük bir acı, ölesiye bir çaresizliktir yaşadığımız... Bütün sözcüklerin anlamını yitirdiği bir yerdeyizdir... Belki de boş gözlerle, algılamadan bir seyirdir yaşadıklarımız, o noktada ve belki de amacı ve beklentisi olmayan, bir mesaj kaygısı taşımayan ve hedefi olmayan tek susuştur yaşadığımız...

3. Painkiller adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Judas (13.09.09)

Gitar Dersi Video

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=1796&gid=111
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=6439&gid=111
    daha önce burada anket yapmıştım fakat sonra ikinci el almadım bütçe biraz daha arttı falan sıfır alıyım dedim gitarı ama kararsız kaldım gitar konusunda.Evl Z4 düşünüyordum ama Cort X Costum HT kore, seymour duncan gibi pek güzel özellikli olunca arada kaldım.İbanezlere de bakıyorum onda da RGR321Ex dikkatimi çekti manyetik modifiyesi ister denmesine karşı.
    Konu Judas tarafından (13.09.09 Saat 11:41 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video

Anladığım kadarıyla sert müzik yapacaksın.Manyetik takviyesine (300 lira kadar) verecek maddiyatın varsa şunu öneririm.

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=7415&gid=110

Hatta belki gerek duymazsın bile...

Hatta 2. el bulabilirsen kesinlikle : http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=7414&gid=110

En azından iyi clean in de olur
    Konu Painkiller tarafından (13.09.09 Saat 11:43 PM ) değiştirilmiştir.
    Umut ^^
    İstanbul/Pendik

--

Susarız...

Hayata karşı bir susuştur bu kez yaşanan... Bizi can evimizden vuran bir kayıp, yaşanan büyük bir acı, ölesiye bir çaresizliktir yaşadığımız... Bütün sözcüklerin anlamını yitirdiği bir yerdeyizdir... Belki de boş gözlerle, algılamadan bir seyirdir yaşadıklarımız, o noktada ve belki de amacı ve beklentisi olmayan, bir mesaj kaygısı taşımayan ve hedefi olmayan tek susuştur yaşadığımız...

6. Painkiller adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Judas (13.09.09)

Gitar Dersi Video

Manyetik takviyesi yapmadan kurtulmaya çalışıyorum da Cort X Costum HT ' ye baktın mı 640 liraya kore gitar bulmak imkansız hem de seymour duncan'lı ona asıl bir yorum yaparsan çok iyi olur.

Gitar Dersi Video

Hmm coil tap da varmış.Sap da iyi görünüyor akçaağaç.Bi dene derim sap rahat gelecekse kesinlikle al.
    Umut ^^
    İstanbul/Pendik

--

Susarız...

9. Painkiller adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Judas (13.09.09)

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar