Close
Giriş Bilgileriniz

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: switch ağır

Gitar Dersi Video
    Durumu: ayk_ecer çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart switch ağır

arkadaşlar gitarımdaki switch zor hareket ediyor yani tek dokuşla hareket etmesi gerekirken parmağımla ittirmek zorunda kalıyorum. Bir parçada switch değişimi zorlanıyor yani hızlı hareketlerle yapamıyorum yapaken parça kopıyor 2-3 saniyelik ne yapabilirim
    gitarımı sorarsanız eğer ibanez gsa6j. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler....

Gitar Dersi Video
    Durumu: Bertan KARAKAŞ çevrimdışı
    Yer: Antalya-Balıkesir
    Beğendiği Mesajlar: 544
    242 Mesajına 443 beğeni yapıldı.

Kendi switch sorunum hakkında bende konu açıp,danışacaktımki bu mesajı gördüm,fikir sunayım dedim.Benim sorun direk switc değiştirme ve kabloları nereye lehimleyeceğimle alakalı.Senin durum ise switch'in kendi sertliğinden kaynaklandığı için bence değiştirebilirsin.Ben mydükkan'dan orjinal LP gitarlarda kullanılan Di Marzio 3 kademe switch'i sipariş ettim.Gitarın üzerindeki switch'de temassızlık var çünkü.Yani parça çalarken konum değiştirmek istediğimde bazen ses komple gidebiliyor.Senin heralde 5 kademe switc olması lazım ve mydükkan'da DiMarzio'nun 5 yollu switchleri var.Kolay gelsin.
    steelplectrum

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar